od eidz v 24.9.2010, 22:07
Pak při včerejší cestě nechápu žlutou ikonu a po kliknutí na ni problém na mé trase a možnost vyhnutí se. To by mělo přece hned táhnout jinam a ne přímo do uzavřené cesty, kvůli nehodě. Nechtěl jsem TMC zde vytahovat, ale včera, kolem 17:00 trasa I/37 Chrudim - Pardubice na výjezdu z Chrudimi uzavřená. Navigace hlásila "žlutý kód" - napřed to byla výstavba křižovatky (to jsem nepochopil, asi chyba obsluhy?) a pak už nevím, protože jsem měl plné ruce práce, jak jsem to objížděl. Pak je tedy opět chyba v routování, neboť mě to mělo ve Slatiňanech stáhnout z I/37 a do Chrudimi jsem měl jet přes Presy a pak na Nemošice. Což byla ve finále jediná možná cesta, ale prokousat se Chrudimí od Slatiňan byl očistec.
Nebude spíš problém v tom, že naše tuzemské TMC je na zaškrtnutí imunní, tj. že navigace tuto volbu nezohledňuje? Jinak si prosím zkus odškrnout dálnice a placené silnice, dát si třeba Praha - Plzeň a pak si je zaškrtni. A můžeš to udělat při vypočtené trase, nový výpočet je automatický. Děkuji.
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost