Zdravím odborníky.Když se teď dívám na reklamní navigace,tak je 3D zobrazen jak v reálu.Ale na mé navigaci je to stále stejné jestli jedu po dálnici nebo po normální silnici. Mám zapnuté 3D zobrazení.Je to u Garminu normální nebo se to musí ještě nějak nastavít? Poraďte. Dík
Buď zdráv, do reálu to má daleko,nic jiného nenastavuješ, zobrazí se to pouze na CNEU v centru velkých měst. Zkus Prahu kolem muzea nebo napříč Paříží. Jde-li Ti o zobrazení budov.
To Ti zřejmě jde o řazení do pruhů, toho u nás moc není. Zahlédl jsem na D8 před vjezdem do Prahy, na dálnici kolem Vídně a opět nejvíce na dálnicích kolem Paříže.
Tak je to v pořádku.Myslel jsem si že mi nefunguje 3D.Ale kvůli tomu abych to zjistil do Paříže nepojedu. Dík. Mám ještě další dotaz, ale ten je do jiné rubriky.
Není to totiž na každé křižovatce, musíš si simulovat cestu přes křižovatku, kde to je. U Vídně je to křižovatka A4/S1 http://www.path.cz/forum/viewtopic.php? ... =180#p7726 Tak si snadno ověříš, že Tvá navigace je v pořádku. A na závěr jsem se podíval do parametrů 660 a vidím tam, že asistenta jízdních pruhů tato navigace nemá, takže každá snaha bude marná.