Telefon Asus Garmin M10 a uživ. POI

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Telefon Asus Garmin M10 a uživ. POI

Příspěvekod roze v 28.7.2010, 9:50

K dosud používanému Oregonu jsem si koupil ještě telefon Asus Garmin M10 s integrovanou Garmin navigací.
Nejsem však schopen v něm zprovoznit uživatelské POI. S Oregonem+PoiLoaderem to zvládám bez problémů, ale s M10 jsem v koncích. Manuál M10 o uživ. POI nehovoří, ale aplikace v MT10 má volbu na správu uživ POI :koul:.
Poslední verze PoiLoaderu připojenou M10 nedetekoval => zkusil jsem vytvořený poi.gpi přesunout do složky \garmin\poi v M10 manuálně. Ale uživ. POI se mně v M10 stejně nenabízí.
Zkusil jsem už kontaktovat i garmin.cz, ale ti s tím nechtějí mít společného a u Asuse jsou dost mimo :( .
Není zde někdo, kdo by mě poradil? Díky.
roze
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25.7.2010, 17:56

Re: Telefon Asus Garmin M10 a uživ. POI

Příspěvekod roze v 28.7.2010, 19:17

Napadlo mě ještě, jestli se situace s možností nahrání uživatelských POI nezmění, pokud M10 připojím k PC jako MassStorage. Vycházel jsem z toho, že turistickou navigaci vlastně připojuji taky tak. A opravdu :usmev: . Pokud je M10 připojena jako MassStorage, tak Poiloader M10 detekuje jako navigaci a POI pošle do složky \My Storage\POI\Poi.gpi.
Následně jsem zjistil, že můžu GPI file nahrát i manuálně do složky \Garmin\POI.

Zklamáním však bylo, že jsem nevěděl jak, tuhle novou kategorii POI zvolit pro vyhledávání ... :shock3:
Pak mě osvítil ještě jednou duch svatý a zjistil jsem, že nabídka Vyhledat -> Doplňky nabízí výběr z POI, které jsou umístěné v těch výše uvedených složkách. No, k nalezení ty nově přidané kategorie moc intuitivní nejsou :(

Jinak volba Nástroje -> Spravovat údaje k volbě -> Sady už. bodů zájmu zobrazuje pouze soubory/POI, které jsou ve složce
\My Storage\POI

Jinak považuji M10 za velmi dobré zařízení. Co se týče navigace, tak by manuál mohl být trochu přesnější/podrobnější.
roze
 
Příspěvky: 7
Registrován: 25.7.2010, 17:56

Re: Telefon Asus Garmin M10 a uživ. POI

Příspěvekod freewall v 29.7.2010, 8:40

Díky za tuhle samomluvu :))), určitě bude přínosná pro další budoucí majitele stejného zařízení. To jen proto, aby sis nemyslel, že to tu nikdo nečte, ale zřejmě s ním nikdo zatím neměl tu čest (ani já) a psát "nevím" nemělo cenu
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Telefon Asus Garmin M10 a uživ. POI

Příspěvekod robbies v 8.12.2010, 20:36

Ahoj,chvili vlastním stejný přístroj a nějak tápu,aktualizoval jsem mapy a asi pěkně blbě,nyní se mi mapy ani nenačtou :zamysl: Asi musím být připojen jak píšeš MassStorage,ale upřímně nevím jak na to,prosím tě jak se připojím,aby M10 byla detekovana jako navigace.
Díky moc
robbies
 
Příspěvky: 1
Registrován: 8.12.2010, 20:10


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron