CityNavigator 2011 a aktualizace?

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

CityNavigator 2011 a aktualizace?

Příspěvekod Ellie v 29.7.2010, 17:34

Dobrý den,
mám navigaci nüvi 550 Lifetime. Od výrobce tam byla předinstalována mapa 2010 a tak jsem ji chtěla aktualizovat. Jenže mám problém - do navigace se nevejde a na kartu ji můžu dát pouze přes počítač. Tato možnost (ačkoliv v nabídce aktualizačního programu je) nejde zvolit. Seznam oblastí, které se dají do navigace nahrát a mapa po zvolení této možnosti zmizí a tlačítko ok nefunguje, ppřípadně funguje a po cca hodině stahování a instalace mi program ohlásí "Instalace map do tohoto počítače se nezdařila". Co mám dělat? Technická podpora je věčně obsazená... Předem děkuji za radu, Ellie.
Ellie
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29.7.2010, 17:33

Re: CityNavigator 2011 a aktualizace?

Příspěvekod freewall v 30.7.2010, 11:19

Mám takovou obavu, že ti pomůýe asi jen ta podpora :(
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: CityNavigator 2011 a aktualizace?

Příspěvekod freewall v 30.7.2010, 11:23

Tady http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=1108&p=8971&hilit=mapa+se+nevejde+do+navigace#p8971 ti už doporučovali zastavit se v Letňanech, tak ti asi nic jiného nezbyde
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: CityNavigator 2011 a aktualizace?

Příspěvekod danielhanak v 4.8.2010, 9:41

Dobrý den,

já nedsotatek místa řeším vymazáním starých souborů a pak instaluji. POZOR - Zálohovat vše na pčítač!

Nicméně, tedˇ u poslední instalace mi to zabralo dva dny, neustálého instalování, protože se mi po "úspěšné" instalaci, žádná mapa nezobrazila. Tak to nakonec postupně převádím přes počítač.

V tom instalčním menu je možno si dát pokročilé a zvolit "instalovat jen do počítače".

Je to všechno špatně naprogramovaný a je potřeba si s tím hrát podle mně. Já s tím mám problémy od první chvíle co jsem si koupil Lifetime a osobně proklínám den kdy jsem si koupil Garmin.

DH
danielhanak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7.8.2008, 11:25


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron