Lidi Moc Prosím o Pomoooooc !!!!! Garmin nuvi 300

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Lidi Moc Prosím o Pomoooooc !!!!! Garmin nuvi 300

Příspěvekod speedydj v 11.12.2010, 14:25

Strasne moc prosim o radu mam Garmin nuvi 300 a vubec mi nereaguje na nic nenacte SD kartu nepripoji se K PC a kdyz ho zapnu tak se me jen zobrazi uvodni fotka a co tam mam za software a dal uz nic proste nereaguje uz jsem testoval uplne vsechno co se da a jsem v koncich prosim o pomoc jsem kamionak a nutne tu gps potrebuju MAM TAM ULOZENE DOCELA DULEZITE VECI PROSIIIIIIIIM POMOSTE MI :zed: :zed: :zed: :zed:
speedydj
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11.12.2010, 14:06

Re: Lidi Moc Prosím o Pomoooooc !!!!! Garmin nuvi 300

Příspěvekod freewall v 11.12.2010, 18:21

No nepíšeš nic jak se to stalo, zda po instalaci něčeho nového, asi bych nejdříve zkusil resety - měly by fungovat takto:

SW Reset: přidržení zapínacího tlačítka na několik sekund až do vypnutí zařízení.
HW Reset: přidržení prstu v dolním pravém rohu displeje při zapnutí přístroje (přijdeš o nastavení, oblíbené).
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Lidi Moc Prosím o Pomoooooc !!!!! Garmin nuvi 300

Příspěvekod Chip.cz v 14.12.2010, 13:11

Může se zkusit tohle. Nejdříve dobře prostudovat a zapamatovat, nebo nejlépe vytisknout, aby bylo podle čeho postupovat.
Pouze na vlastní zodpovědnost !
Přílohy
Garmin návod na opravu.pdf
Návod na opravu
(807.53 KiB) 4522 krát
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Uživatelský avatar
Chip.cz
 
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 12:17
Bydliště: Veselí nad Moravou


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron