Hláška prekročená rýchlost

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod mimiko v 11.2.2011, 9:08

Ahojte vsetci,
K Vam mam tiez prosbicku....preco si myslite,ze vzdy jazdite stale podla pravidiel?
Chcete mi povedat,ze nikdy ste este neprekrocili rychlost?
Bolo by zatazko pre Vas prehltnut a nastavit si v menu Garminu jednu kvacku,kde nechcete,alebo chcete upozornovanie na radary,prekrocenu rychlost,alebo pipnutie?Nech je to v moznosti nastavenia a nemusime sa tu hadat co je a co nie je pre koho vhodne a to spravne.
Co Vy na to?
mimiko
 
Příspěvky: 7
Registrován: 10.2.2011, 7:54

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod mr.mates v 11.2.2011, 9:26

Šmarjá Jóóósefe, o čem tu vlastně píšeš? :jupi:
Garmin prostě takovou fičuru nemá :blazen: , tak si tam těžko cosi zapneš. Pokud máš problém s pokutama, tak si buď kup IGO8, nebo antiradar. Nejsem svatoušek co se týká rychlosti, ale zatím mám plný počet bodů a bez problémů. Jezdím v obci tak nějak na hraně. Taky najezdím i 600 km denně, ale nemusím přitom čučet na tachometr nebo do navigace kolik jedu, to prostě slyším. A to střídám auta. tečka.
mr.mates
 
Příspěvky: 49
Registrován: 3.6.2009, 15:36

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Gumídek v 11.2.2011, 9:49

Naprostý souhlas...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod freewall v 11.2.2011, 9:51

..... souhlas také
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Tonny v 11.2.2011, 10:15

To samé, co jsem napsal k "Silnice smrti" by se dalo, nakopírovat sem...
Někdo holt potřebuje hlídače sám na sebe - aby se dalo argumentovat - ono mne to neupozornilo.... HOWG
zdraví Tonny,
Není všechno zlato, co se třpytí a nemusí být všechno pravda, co je některými na foru psáno...

Tonny
 
Příspěvky: 803
Registrován: 28.8.2007, 17:21
Bydliště: Absurdistán

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod mimiko v 11.2.2011, 11:21

Mr.mates
jasne verim...sak ja som pisal o tom,ze by mali v Garmine taky soft vytvorit..ako bolo IGo.Ale asi si nepochopil....
v pohode...))
dvojbodka
mimiko
 
Příspěvky: 7
Registrován: 10.2.2011, 7:54

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod mr.mates v 11.2.2011, 12:33

Ale ano pochopil a konečně jsme u jádra pudla :jupi: . Sám píšeš: "..ze by mali v Garmine taky soft vytvorit.." ::prav:: Nezlob se na mě, ale pitváš tu již rozpitvané. Tady to nikdo neosoftí i kdyby se zbláznil :mad2: , pokud se mýlím, pak se dotyčnému programátorovi omlouvám. Jestliže nejsi spokojený s tím co nyní Garmin nabízí, resp. umí, je potřeba psát jim, na Garmin. Věřím, že by ti mnoho uživatelů poděkovalo. :?:
Dále jsem dal na výběr další možnosti: IGO8, antiradar. A už mlčím :doutnik: .
mr.mates
 
Příspěvky: 49
Registrován: 3.6.2009, 15:36

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod freewall v 11.2.2011, 14:14

Vždyť je to jednoduché - kup si zpátky Igo a nebreč nad Garminem. Každá značka má nějaké vychytávky a tak si musíš vybrat co upřednostňuješ. Samozřejmě bych uvítal lepší grafiku jako má třeba Navigon a další, ale dám přednost spolehlivosti, jednoduchosti a funkčnosti a to sou prostě leta odzkoušené značky Garmin a TomTom. A priori tě má navigace dověst odněkud někam a vše ostatní jsou různé věci navíc, více či méně nepotřebných. Já třeba uvažoval o Navigonu právě kvůli grafice, ale když jsem se dočetl jaké jsou třeba problémy tam dostat POI, tak radši zůstanu u toho u čeho jsem.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod mimiko v 13.2.2011, 18:06

Ved ja som bol s Mio P550 spokojnyaj s IGO8,len jednu vec mal problemovu...a to vyhladanie satelitov.Trvalo to aj 15 minut,kym mi zahlasil,ze nesiel satelity a moze navigovat.
Preto som postupil opat nove hladanie ktory GPS je ten naj.
Vsetci mi hovorili,ze Mio555 je fajn,ale ked ju kolega kupil,tak sme zistili,ze je tak vadne,ze sa ani na PC nedalo pripojit.Mio nema ani nejaku pomoc cez net.Takze som Mio radsej nekupil.
Navigon bol v pohode a vedel som o tom,ze sa tam IGO bude dat nahodit....ale nepacil sa mi nejako desing.
Onedlho mi kolega s Miom 555 prisiel smutny,ze mu Mio zdochlo....ze sa neda ani zapnut.
Dalsi kolega prisiel s tym,ze naj je prave Garmin....ma moznost aktualizacii zadarmo a take prkotiny.
Tak som navstivil predajcu v NR a prehovoril ma.Este som ziskal zadarmo LIVETIME kartu.
Takze mam Garmin.Musim uznat,ze mapy maju v pohode,teda aspon co som ja mohol najazdit s nim....nemal som problem ani Sk,H,A.Satelity najde do par sekund.fakt klobuk dolu.
Tak sa chcem ospravedlnit vsetkym,ked som niekoho nastval s tym,ze som chcel len prejavit svoj nazor na soft.A pisal som aj do support Garminu.
Takze sorry all. 8-)
mimiko
 
Příspěvky: 7
Registrován: 10.2.2011, 7:54

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod freewall v 13.2.2011, 19:26

To je v pohodě, netřeba si sypat popel na hlavu :)))))), prostě každé má svoje - asi by bylo super "slepit" ze všech to nejlepší, ale takový stroj asi neexistuje, takže buď sázka na jistotu nebo efektní parádičky, ale zase třeba zlobí něco jiného - asi bych se opakoval. Člověk si musí vybrat podle toho, co od navi očekává po prostudování různých recenzí ap.
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Argos v 14.2.2011, 8:39

No vidím, že som to s tou hláškou prekročenej rýchlosti trochu roztočil. Tiež sa priznám, že som s garminom v celku spokojný/ mapy, presnost hlásenia v križovatkách a odbočkách/.Síce prvý mi ho v záruke vymenili, bol vadný a ťahal som sa o to pár mesiacov a v tomto vymenenom mi zase nedrží bateria. Minulý rok som bol aj v Garmine v Žiline a trochu sme sa na uvedenú tému bavili. Práve uvažujem, že tam asi zase budem musiet skočit.
Potom som rozmýšlal o kúpe druhej navigácie.... možno to iGo, ako tu "mimiko" spomína ...fakt kvôli tej hláške prekročenej rýchlosti, mysím že by mi to ušetrilo pár euráčov a nemusel by som jazdit cez mestá 30 km rýchlostou a stále sa dívat na tachometer, alebo navigáciu. Ale fnaozaj neviem, ktorá by vyhovovala kvalitou a aj paramertami :zamysl: ....Tak zatiaľ
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Argos v 21.2.2011, 8:31

Zaujmavé....700 zobrazení na hlášku o prekročenej rýchlost v Garmine. Že by mali ludia záujem o túto službu ???,....Škoda, že nikto nevie pomôct...Hmmm :koul: :zamysl:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Rubic v 27.2.2011, 10:12

Zdravím,
tady Garmin vyslyšel Vaše přání, ale do námi užívaných navigací už to asi nezavede. Stejně byste ty rychlostní limity do předem připravené trasy musel vložit sám a to byste asi nechtěl.
http://www.path.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1251 :zamysl:
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Argos v 28.2.2011, 16:29

No to je super RUBIC," to si kupim". Možem mat v aute teraz dve navigácie a obe od garminu. prípadne kupim a j pre spolujazcov :palce: :blee:

Ale aj tak si myslím, že nakoniec to tam dák šikovný programátor vloží ...aj do tej našej a mojej 765. ....Však pripravené trasy a rychlostné limity su tam. Stačí dat do programu, že pri zmene ikony/ však ked prekročím rýchlost, ikona prekročenej rýchlosi sa zmení na červeno/ ,,..sa ozve dák výstražný tón, alebo hláška o preročení rýchlosti. :koul:

Oki Rubic ....aj tak dík za dobrú správu :?: ....Ozaj ....a nikde som nenašiel cenu toho nového navigačného prístroja...neviete??? :zamysl:
Garmin 765
Argos
 
Příspěvky: 54
Registrován: 2.6.2010, 19:11
Bydliště: Turčianske Teplice - Mošovce

Re: Hláška prekročená rýchlost

Příspěvekod Rubic v 28.2.2011, 16:55

Zdravím,
u nás se teprve začne prodávat a cena bude pravděpodobně trochu vyšší
https://buy.garmin.com/shop/shop.do?cID=134&pID=87151 :usmev:
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

PředchozíDalší

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron