Garmin 660 dotazy

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin 660 dotazy

Příspěvekod Atisbusty v 11.4.2011, 22:31

Ahoj, omlouvám se za pár možná hloupých dotazů, ale doposavad jsem používal navigace jiných značek. Nyní k věci ...

Výchozí stav
Navigace Nuvi 660 Ligetime
V navigaci jsou mapy Evropy, Topo Pro 2010, Cyklo mapa a Atlas Czech. Vše je asi v paměti, neb žádnou kartu v navigaci nemám. Všechny mapy jsou aktuální

1. Navigace je strašně pomalá - ihned po zapnutí mi napíše nějaké bezpečnostní pokyny a musím kliknout na souhlas aspoň čytřikrát, než se chytí. Kalibraci jsem dělal
2. Pokud dám zobrazit mapu, hrozně dlouho trvá, než se okolí vykreslí - mám zaplnou jen Topo Czech Pro 2010
3. Jedu-li dle připravené trasy a projedu připraveným bodem na cestě, mapa znovu vykresluje, což v souvisloti s bodem 2 je strašné, zejména, je-li za tímto bodem odbočení
4. Některé vesnice mi navigace nenajde, i když v Map source je ve stejné mapě najde


Je to normální, či to má nějaký důvod ? Jediné, co mě napadá, že je v přístroji již málo paměti a nějak to nestíhá. Ale nechali jsme si navigaci naistalovat do finální podoby v Touratechu, tak předpokládám, že vědí, co dělají.

Setkal jste se s tím někdo ? Navigaci jsem kupoval poté, co na ní slyším chválu a doteď jsem měl Tomtoma a Navigon. A zatím jsem tedy spíše zklamaný. I rychlostí, i mapovým podkladem. Ale snad se to nějak vyřeší. Předem děkuji

Aleš

Další dotaz : pokud chci přidat na kartu nějaku mapu, stačí ji tam nakopírovat a navigace si ji sama naččte jako možnost ?
Atisbusty
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11.4.2011, 22:17

Garmin 660 dotazy

Příspěvekod Atisbusty v 11.4.2011, 22:41

Ahoj, budu mít pár dotazů. Předchozí příspěvek někam zmizel. Pokud se nějak záhadně objeví, omlouvám se za double. Předem děkuji

Výchozí stav
Garmin Nuvo 660 Lifetime
V nvaigaci jsou mapy Evropy, Topo Pro 2010, Atlas 2010 a Cyklomapa CR
Navigace je uplne nova

1. Navigace je strasne pomala. Jen pri zapnuti, kdyz pisebezpecnosti pokyny, musim davat souhlas aspon čtyřikrát, než se chytí. Kalibraci displeje jsem dělal
2. Pokud navigaci zapnu a dám zobrazit mapu, strašně dlouho vykresluje. Mám zaplou pouze Topo Pro
3. Pokud mám připravenou trasu s průjezdními body, po každém projetí průjezního bodu navigace překresluje, což v souvistli s bodem 2 je dost o ničem, zejména, je-li po tomot bodě hned třeba odbočka
4.Některé vesnice mi to najde v Mapsource v Topo Pro a v navigaci ne.
5. Použím navigaci na motorce a rád bych využíval i nezpěvněné cesty. Bohužel jsem schopen docílit toho aby mi přes ně navigace routovala.
Co mě napadá, že je málo místa v paměti. Bohužel nevím, jak to ověřit. Navíc mi navigaci připravovali včetně isntalace map přímo v Touratechu, tedy předpokládám, že věcí, co dělají. Každopádně žádná karta v přístroji není, tedy vše je asi v paměti.

Doposavad jsem používal zejména TomTom a Navigon. Nyní s endurovou motorkou jsem si chtěl udělat radost a bohužel se zatím jedná o zklamání. Snad je to jen rukama. Předem děkuji za rady
Aleš
Atisbusty
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11.4.2011, 22:17

Re: Garmin 660 dotazy

Příspěvekod Rubic v 12.4.2011, 11:48

Buď zdráv,
jak si čtu Tvůj příspěvek, mám dojem, že si ani neuvědomuješ, co si koupil. Asi to nebude Nuvi 660 ale vypadá to na Zumo 660. Jezdíš výhradně po poli? Tam to navigovat nebude. Zvolena musí být pouze jedna mapa, nejlépe silniční. Topo Czech má příliš mnoho podrobností, o to pomalejší jsou pak reakce. Bezpečnostní pokyny potvrzovat nemusíš, ale měl bys provést všechny registrace, pokud Ti s tím nepomohli v prodejně. Provozní zkušenosti s touto navigací asi tady nezískáš, spíše se obrať na zájmové skupiny motorkářské, třeba zde -
http://www.motorkari.cz/cestovani/vybav ... 16542.html
http://www.motorkari.cz/forum-chat/ :usmev:
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron