Nefunkční poi body v telefonu N97 a N8

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Nefunkční poi body v telefonu N97 a N8

Příspěvekod pavel.jan.ousek v 8.6.2011, 9:32

Prosím o radu, nechodí mi POI body(jak body tak i radary) v mobilu a to jak v N97 tak v N8. Staženy, nahrány přes POI Loader do mobilu Garmin/POI. Po každém nahraní přejmenovány, mám jich tam 10 složek.(zkoušel jsem to i s jednou a nepřejmenovanou) V Garminu jsou vidět v Nástroje/Správa údajů/Vlastní sady POI, ale v Kam/Doplňky/Vlastní POI body vidět nejsou, hlásí to hlášku že tam žádné body nebyly importovány a nezobrazují se ani na mapě a to ani při jízdě. Zkoušel jsem je tam importovat přes Nástroje/Správa údajů/Vlastní sady POI/Správa/Importovat spobor GPX.(zkoušel jsem i export a obojí několikrát) Operace sice proběhne, píše to že importuje trasy a body, ale nepomohlo to. Ještě bych rád podotkl, že to nejsou mé telefony a u mého se mě to nějakým zázrakem povedlo(už před rokem), takže mě POI body chodí, ale nevím jak se mi to povedlo. Poradí prosím někdo proč to nechodí. Ještě bych rád dodal, že já mám telefon odemčen , ale tím to asi není a jestli je, jdou rozchodit POI body bez zásahu do cizího telefonu? Předem dík za rady a názory.
Garmin 5.00.60, City navigator europe 2012.1, Atlas čech 2011NT a další přes mapsource, velikost 1,9GB a vše Unlocked.
P.S. Ještě jsem si všiml, že Poiloader to naimportuje do telefonu ve formátu .GPI, ale v telefonu je volba importovat GPX a jak jsem psal tak mě to takto chodí.
pavel.jan.ousek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21.4.2009, 16:05

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron