Ahoj!
Kamarád řeší zvláštní problém. Má navigaci Garmin nuvi 1390T a ta ho vodí podivnýma cestama. Firmware má poslední, mapy má poslední. Nastavení se v rámci možností shoduje s tím co mám já na své navigaci (nuvi 660). Oba používáme Atlas Czech 2011 NT + Adresy v2, nejrychlejší trasu, automobil.
nuvi 660 naviguje takto:
Bystřice nad Pernštejnem – Dolní Rožínka - Strážek – Moravec – Pikárec – Křižanov – Kozlov – Martinice – Velké Meziříčí – Oslavička – Rudikov – Pocoucov – Třebíč – Červená hospoda – Markvartice – Štěměchy – Předín – Hory – Markvartice – Stará říše – Vápovice – Bohuslavice – Nová Říše – Červený Hrádek - Hříšice – Dačice
nuvi 1390T naviguje takto:
Bystřice nad Pernštejnem – Dolní Rožínka - Strážek – Moravec – Pikárec – Křižanov – Kozlov – Martinice – Velké Meziříčí – Oslavička – Rudikov – Pocoucov – Třebíč – Stařeč – Rokytnice nad Rokytnou – Římov – Bitovánky – Želetava – Krasonice – Knínice – Budeč – Horní Slatina – Budíškovice - Dačice
Bohužel různé a nesmyslné trasy to produkuje kamkoliv jede. Klidně ho to v půlce cesty z nějaké hlavní stáhne na silnici 3 třídy...
Nevíte někdo co s tím nebo v čem by mohl být problém?
Z.