Klasická verze
Vše o software od společnosti Garmin.
Odeslat odpověď

vymazání starých map

5.11.2011, 17:31

Zdravím všechny, může mi někdo poradit jak odtranit z navigace stará mapy??

Díky

Re: vymazání starých map

6.11.2011, 8:16

Jen pro uřesnění , mám Nüvi 765. Díky

Re: vymazání starých map

6.11.2011, 22:29

Nahráním nových

Re: vymazání starých map

7.11.2011, 16:28

Nahráním nových map je sice jednoduché a dobré řešení, ale v některých případech se staré mapy nezbavím. Prodejce ji totiž umístí do mapovém souboru gmapprom.img, který se nepřepíše novou mapou a tak nám v paměti zabírá pořád dost velké místo. Pokud tedy uvidíme v přístroji tento mapový soubor a nechceme ho, tak nám nezbývá nic jiného, než ho smazat. Ještě než se bude něco mazat udělat zálohu všech souborů GPS včetně mapových a pro jistotu také neformátovat!

Re: vymazání starých map

7.11.2011, 18:32

Chipe vím, souhlas, ale tazatel nenapsal žádný detail, na strohou otázku strohá odpověď. Jen bychom ho měli upozornit na base map nebo jak se to nazývá, aby to nevzal šmahem všechno

Re: vymazání starých map

7.11.2011, 22:29

Souhlas freewall a proto jsem tady upozornil na zálohu červenou barvou. Ta base map je gmapbmap.img _ nemazat ! Pokud je záloha není co řešit a jinak "práce kvapná, málo platná". Pokud jde o ty strohé otázky bez detailů, tak s tím se setkávám na více fórech a dokáži to pochopit, protože uživatelé vůbec nerozumí GPS a vlastně ani neví jak se zeptat. Smutné je, že aniž by mnozí trochu hledali, tak zakládají nová vlákna a přitom to už tady dávno někde je.

Re: vymazání starých map

8.11.2011, 7:18

Pomalu je to trapné, ale nelze říci nic jiného než: "Souhlas" :)

Re: vymazání starých map

13.11.2011, 21:46

Chip.cz píše:Nahráním nových map je sice jednoduché a dobré řešení, ale v některých případech se staré mapy nezbavím. Prodejce ji totiž umístí do mapovém souboru gmapprom.img, který se nepřepíše novou mapou ...

Přepíše. Pokud postupuješ legální cestou. gmapprom.img je CN...

Re: vymazání starých map

3.1.2012, 12:02

Pokud se nad tím logicky zamyslím, tak 100%ní pravdu nemáš, že se gmaprom.img přepíše. Mapa CNE má dnes více jak 2GB, takže se do vnitřní paměti mnoha přístrojů nevejde a na sd kartě mnoha přístrojů není soubor gmapprom.img podporován.
Odeslat odpověď