Hledám šikovného člověka na zpracování stopy do Oregona

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Hledám šikovného člověka na zpracování stopy do Oregona

Příspěvekod klaun v 29.5.2012, 7:14

Ahoj, hledám někoho kdo by mi pomohl s úsekem mapy zhruba 1500km stopy (track). Jde o to nasázet tam upozornění na důležitá místa. Finance jsou k dohodě mezi námi.
Popis: Mám vytyčenou stopu do Oregona a všude na této stopě bych potřeboval zaznačit studánky, možnosti ubytování a možnosti jakéhokoliv občerstvení. To vše v nějakém rozumné dostupnosti od trasy. To znamená klidně i kilometr, dva od trasy pokud to nebude kolmo na vrstevnice = větší stoupání či klesání.
Sám na to nemám dostatek času ani zkušeností se softwarem. Což já se to naučím ale opět ten časový problém..
klaun
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18.3.2012, 7:20

Re: Hledám šikovného člověka na zpracování stopy do Oregona

Příspěvekod janinka012 v 29.5.2012, 11:02

no tak to jsem zvedava ale prace tak na nekolik mesícu... :usmev:
TT One 30 series
NC 9.053
Mapy DE_AT_CH_and_Eastern_Europe_880.3810
janinka012
 
Příspěvky: 164
Registrován: 22.8.2010, 21:07
Bydliště: Východní Čechy

Re: Hledám šikovného člověka na zpracování stopy do Oregona

Příspěvekod klaun v 29.5.2012, 20:50

Ok, možná jsem měl upřesnit, že stopa vede opuštěnějšími místy. Takový bod je nejčastěji po 10km, obvykle ještě méně často.
klaun
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18.3.2012, 7:20

Re: Hledám šikovného člověka na zpracování stopy do Oregona

Příspěvekod klaun v 17.6.2012, 17:11

Ahoj, můžete mi prosím poradit? To co jsem projel se mi zaznamenalo jako stopa. Po cestě jsem si označil různá místa, kde mě co zajímalo. Teď jsem dostal jinou stopu a potřeboval bych si tam ta označená místa přenést. Je to nějak jednoduše možné? Díky

PS: kdyby šlo u Oregona 450 zapnout zvukové upozornění když se člověk k tomu bodu přiblíží třeba na 1km, moc by mi to pomohlo.
klaun
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18.3.2012, 7:20


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron