POI LPG alespoň česká republika??

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

POI LPG alespoň česká republika??

Příspěvekod Nosound89 v 5.7.2012, 9:26

mohl by mi někdo poradit? Nevím kde to už napsat, kde stáhnu seznam čerpacích stanic LPG do garmina? Hlavně čr, pokud bude celá evropa tak se nebudu zlobit. Pokud by mi to někdo poradil na email: nosound89@seznam.cz protože tady jsem poprvé, a jak to v navigaci nastavit nebo kde to zkopírovat nebo nainstalovat? Bude mi to ty stanice ukazovat samo během jízdy nebo si vždy musím vybrat nejbližší a přidat do trasy? díky moc
Nosound89
 
Příspěvky: 1
Registrován: 5.7.2012, 9:20

Re: POI LPG alespoň česká republika??

Příspěvekod Jirásek v 5.7.2012, 11:19

Zdrávím nového uživatele.
1. před položením dotazu prosím nejdříve přečíst viewtopic.php?f=23&t=2758 ,
2. je dobré upřesnit o JAKÉHO garmina (model) se jedná, případně jaké má tazatel zkušenosti s touto navigací
3. co se podívat třeba sem - http://www.poi.cz/index.php , výběr kategorií je veliký stačí do filtru zadat "LPG"
4. dále se podívat sem - viewforum.php?f=28 a teprve po neúspěšném nahrání začít bádat, proč to nejde a kde dělám chyby. Podobných dotazů je to hromada, většinou s úspěchem vyřešeny. Doporučuji také funkci vyhledávání.
5. pokud je tazatel začátečník, není od věci prostudovat návod k navi a případně i sekci užívání a garmin.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků