Garmin Edge 200

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin Edge 200

Příspěvekod Torq v 7.8.2012, 21:25

Zdravím, doufám, že jsem tu na správném fóru!

Uvažuji o koupi cyklopočítače, ale základní vlastností je pro mě datalogger. No, po hledání, srovnávání a koukání se do poloprázdné peněženky jsem nakonec skončil u modelu zmíněného již výše, Edge 200.

(Uvažoval jsem např. o značce Holux, ale to je pro mě naprosto neznámý výrobce, Garmin už mám "okoukaný" od známých a také jsem měl párkrát půjčené turistické navigace ; a nebo taky o pořízení čipu iBike od Applu pro svůj iPhone 3G, jenže iPhone jako takový má navigaci naprosto úděsnou a tak si nejsem jistý s iBike...)

No, prostě, zajímaly by mě zkušenosti jiných uživatelů - pokud tu jsou. Měl s tímhle zařízením někdo vyloženě špatné zkušenosti? Jak je to například s mechanickým zpracováním držáku či tlačítek, přesnosti GPS čipu apod.? A také jak moc se doopravdy (!) snese se špínou a blátem? Provozuji spíše cross alias cestou necestou...na stránkách Datartu sice garantují IPX-7 ale...zkušenosti bývají i z mé praxe často odlišné...z fotek jsem si všiml, že na spodní straně má malé otvory - to jsou nějaké reproduktory? Na kole nemám blatníky, takže při umístění na střed řídítek, je pravděpodobné, že by mohly odlétávat nečistoty a končit právě na spodní straně přístroje...

Uff, zahrnul jsem Vás spoustou otázek, tak raději už dost...budu vděčný za jakékoliv postřehy či rady...podobné zařízení si nekupuji na půl roku či na jednu sezonu, doufám v co nejdelší přežití záruky...
Torq
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7.8.2012, 21:13

Re: Garmin Edge 200

Příspěvekod Jirásek v 8.8.2012, 12:30

S Edge 200 zkušenosti nemám. Ale mám Canmore GP 101 http://www.palmserver.cz/modules.php?na ... e&sid=6752 . Z mé strany spokojenost, i když ho používám k jiným účelům než na kolo. Dá se u nás sehnat již od cca 1600,-Kč.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron