Garmin 1410 Lifetime plánování trasy

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin 1410 Lifetime plánování trasy

Příspěvekod Pitt v 28.10.2012, 21:22

Garmin 1410 Lifetime : Potřeboval bych poradit jak si naplánuji trasu do které si přidám vlastní průjezdné body a potom uložím tak abych to druhý den po zapnutí navigace opět našel. Požádal mě o to kamarád s kterým komunikuji pouze přes internet a neví si s tím rady , podaří se mu to naplánovat ale asi to nějak špatně ukládá nebo co protože po příštím zapnutí navigace to už nenajde. Já mám jinou navigaci a tam nemám problém ale 1410 neznám a když ji nemám před sebou tak to je těžké vysvětlování. Tak pokud by se někdo našel kdo to popíše krok za krokem budu velmi vděčný. Díky.
Pitt
 
Příspěvky: 2
Registrován: 7.6.2007, 14:16

Re: Garmin 1410 Lifetime plánování trasy

Příspěvekod bingocz v 1.11.2012, 6:28

Muj funkční postup: Spustím Mapsource - zvolím si mapu City navigator - nastrojem Trasa si vytvořím trasu - zmačknu odeslat do zařízení (do zařízení,né na kartu a mám zaškrtnuté jenom trasy) - odesláno - odpojím od pc - pustím navi - kam vést - plánovač trasy (objeví se přesípací hodiny a čekám,nemačkej Stisknete+,jenom čekej) - HOTOVO trasa se objeví v Naplanovane cesty. Tak to zkus.Tak mne to funguje u 2460,nevim jestli je to u tebe stejne.
bingocz
 
Příspěvky: 11
Registrován: 22.5.2011, 21:40

Re: Garmin 1410 Lifetime plánování trasy

Příspěvekod Rubic v 1.11.2012, 13:44

Zdravím, u nové řady Nuvi je určitě takový postup možný. Typ 1410 však patří ku starším a tam je postup trochu odlišný. Je možné uložit max.10 "Vlastních tras".
Zvolíme "Simulační režim".
-----------------
"Kam vést", šipkou v pravém dolním rohu přejít na 2.stranu nabídky, "Vlastní trasy", zvolit "Nový"
1) Přidat nový počáteční bod" (pro jednoduchost volíme "Město") Brno, "Hotovo", nabídne výběr měst, vybereme "Brno", "Vybrat"
2) Přidat nový koncový bod ( opět pro jednoduchost volíme "Město") volíme "Praha", "Hotovo", z nabídky měst vybereme Praha,hlavní město Praha, "Vybrat"
3) Chceme vložit jeden nebo více "Průjezdních bodů"- klikneme na zelenou šipku označenou + , vkládáme opakovaně body
4) Nakonec "Další" (Proběhne výpočet trasy)
5) Volíme "Uložit"
6) Trasa se uloží se jménem koncového a počátečního bodu; lze ji přejmenovat; je uložena ve "Vlastních trasách"
Nefunguje to takto? :zamysl:
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

Re: Garmin 1410 Lifetime plánování trasy

Příspěvekod Pitt v 4.11.2012, 11:48

Děkuji za návody takhle je to naprosto srozumitelný :palce:
Pitt
 
Příspěvky: 2
Registrován: 7.6.2007, 14:16


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron