Nemožnost aktualizací garmin

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Nemožnost aktualizací garmin

Příspěvekod dadulinek v 1.2.2013, 16:57

Zdravím,potřeboval bych poradit.Mám koupenou navigaci garmin nüvi® 1390 jsem s ní spokojen,funguje dobře a fungovali mi i aktualizace map a systému ještě 12.října 2012 přes mygarmin,kde jsem samozřejmě registrován.Tuto navigaci vlastním zhruba 2 roky takže už jsem aktualizoval mapy určo minimálně 3 krát vždy bez nejmenšího problému.Problém nastal až koncem prosince 2012 kdý jsem se chtěl podívat jestli není nějaká aktualizace navigace,tak jsem se připojil přes mygarmin,stáhl i naistaloval communicator plugin a nic,čekal jsem i 15 minut a furt to jen hledalo můj produkt zaregistrovanej.Včera jsem tedy přeinstaloval celej systém pc,takže je vše v registrech atd úplně čistý a opět to samé jen to hledá zařízení a nic se neděje,přitom když se mrknu do složky mé produkty a mé mapy tak tam vidím svůje zařízení se sériovým číslem i mapy.Zkoušel jak firefox,tak i IE a pořád to stejný už nevím jak na to poradte,prosím.Celý ty 2 roky mi ty aktualizace v garminu a detekce zařízení šli ok se stejným systémem-Win7 ultimate-se stejným prohlížečem-mozilla firefox(tady se mění jen verze)-navigace funguje bezchybně a místa tam má taky dost,přes 1 GB a na kartě přes 7 GB,communicator plugin je aktuální, a programy co mám v pc jsou stále ty stejné (jen se liší verze) po celou dobu co vlastním tuto navigaci a dosud nebyl žádný problém s detekcí na mygarmin
dadulinek
 
Příspěvky: 4
Registrován: 5.4.2011, 17:58

Re: Nemožnost aktualizací garmin

Příspěvekod dadulinek v 3.2.2013, 0:01

Vyřešeno
dadulinek
 
Příspěvky: 4
Registrován: 5.4.2011, 17:58


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron