Problem s nainstalovanim ikony poi

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Problem s nainstalovanim ikony poi

Příspěvekod LadaCZE v 2.2.2013, 11:06

Stáhl jsem si podle návodu poi mista a k tomu ikony .Kdyz jsem instaloval podle navodu měřené useky tak vše proběhlo v poradku ,
vsechny ikony byly vidět.Ale když jsem stejným spůsobem stáhl banky a benzinky tak se nainstalovala vsechna mista ale ikony v navigaci se mi nezobrazovaly.Mam navigaci Garmin 3790 a mám v ni prikoupenou i 16gb pridavnou pamět.
Prosim nevite negdo co dělam spatně nebo kde muže být problem ? Děkuji za připadnou radu.
LadaCZE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 5.8.2011, 16:43
Bydliště: Brno

Re: Problem s nainstalovanim ikony poi

Příspěvekod Chip.cz v 3.2.2013, 12:04

Před instalací PoiLoaderem do GPS je potřeba udělat kontrolu, jestli jsou soubory ve složce
pojmenovány naprosto přesně stejně. Také velikost ikony nesmí překročit určitý rozměr.
Je potřeba vyzkoušet např. 24x24 pixel a potom třeba 50x50pixel.
Ikony Poi.jpg
Ikony Poi.jpg (32.8 KiB) Zobrazeno 2657 krát
Garmin nüvi 200, Xiaomi redmi 2
„Má-li zlo triumfovat, potřebuje jediné: aby slušní lidé nedělali nic.“ Edmund Burke.
Uživatelský avatar
Chip.cz
 
Příspěvky: 143
Registrován: 31.12.2007, 12:17
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Problem s nainstalovanim ikony poi

Příspěvekod LadaCZE v 11.2.2013, 22:20

Děkuji za odpověd ale asi to us nepujde skoušel jsem zmenšovat ikony ,kontrolovat stejnost napsani obou souboru a stejně nic.
Jestli spiše nebude problém v souborech gpx ale to je mozná hloupost.
Zajimaví je že nainstaloval jsem program pro stahovani zahraničnich POI souboru (Poi base) tam jsem skusil stahnout shell benzinky a jede to.Ikona ma velikost 22×22 pixel.Akorat soubory nemaji dělany GPX ale CSV nebo GPI.
LadaCZE
 
Příspěvky: 2
Registrován: 5.8.2011, 16:43
Bydliště: Brno


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron