Garmin nuvi 52-vytvoření trasy

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Garmin nuvi 52-vytvoření trasy

Příspěvekod levapp v 19.1.2014, 16:50

Koupil jsem si k vánocům navigaci Garmin nuvi 52. Po instalaci jsem si stáhl i program MapSource. Teď ten problém. V něm, si vytvořím trasu na výlet např. v délce 100 km jako okružní jízdu po místech které chci navštívit. Na mapě v programu v počítači se mě přesně pomocí trasových bodů vytvoří. Když ji přenesu do navigace tak se mě objeví v " OBLÍBENÝCH" všechny trasové body ze kterých jsem trasu vytvořil a nemohu jet jako po trase, ale musím postupně zadávat jednotlivé body a jet od jednoho k druhému. Myslím si, že by trasa měla jít vytvořit, ale nevím jak. Jsem na to ve svých 71 letech už asi hloupý. :zed:
Něco jiného je jestli si stanovím pouze trasu od bodu A do bodu B. Tam to jakž takž funguje i když někdy si to zvolí zvláštní cestu.
Návod jsem nikde nenašel, v přiloženém návodu se o takových věcech vůbec nepíše, a na netu také nic.
Prosím může mi někdo poradit stručný postup jestli to jde.
Ono to vždy hledá nejkratší nebo nejrychlejší cestu, ale chci si také někdy zajet a někam se podívat.
Velice děkuji za pochopení a případnou radu.
Pavel
levapp
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.1.2014, 16:28

Re: Garmin nuvi 52-vytvoření trasy

Příspěvekod Rubic v 23.2.2014, 15:38

Tady je na radu pozdě, vybral jste si navigaci která neumožňuje ukládání trasy. To Vám prodejce neřekl? Požádejte ho o výměnu za jinou. Je to viditelné v Parametrech pod položkou Trasy.
http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto ... etime.html
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23

Re: Garmin nuvi 52-vytvoření trasy

Příspěvekod Tomas93 v 19.5.2014, 12:46

Mám stejný problém. Bohužel jsem si toho nevšiml a na výměnu je asi pozdě...Škoda. Mělo by to být povinně v každé navigaci.
Tomas93
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.5.2014, 12:43

Re: Garmin nuvi 52-vytvoření trasy

Příspěvekod Rubic v 6.6.2014, 9:26

Zdravím, je to nepříjemné, ale pokud si okružní cestu připravujete předem na PC v BaseCampu a přenesete si body, kde stejně zastavíte do Nuvi, stačí si vytisknout z BaseCampu pomocný papír - "Vlastnosti" nebo "Popis trasy", který pak musíte mít k ruce. Přehledně pak volíte vždy následný bod trasy výběrem z "Oblíbených".
_____________________________________________________________________
Také je možné zkusit postup popsaný zde:
http://www.path.cz/forum/viewtopic.php? ... 023#p17454
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron