Základní aktualizace mapy - Nuvi 765

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Základní aktualizace mapy - Nuvi 765

Příspěvekod garmin03 v 20.7.2014, 10:29

Dobrý den,
ve koupeném vozidle mi zůstala po starém majiteli navigace Garmin Nuvi 765 a tak se zatím s tímto přístojem teprve seznamuji. Při spuštění mi hned na úvod hlásí, že je doporučena aktualizace map, jelikož ta poslední je z roku 2011. Navigaci jsem proto spojil s počítačem, nainstaloval Garmin Express a dal vyhledat aktualizace. Nainstalovat mi šlo pouze aktualizici softwaru, ale mapy nikoliv. Neustále mě to odkazuje na ceník nových map a proto můj dotaz zní - jde mapy v Garmin Nuvi 765 aktualizovat bez toho, aniž bych musel kupovat nějaký balíček map? Stačí mi základní aktualizace pro rok 2014 (střední Evropa). Pokud mapy zakoupit musím, které byste mi mohli doporučit?

Děkuji za každý postřeh a radu. :koul:
garmin03
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.7.2014, 10:21

Re: Základní aktualizace mapy - Nuvi 765

Příspěvekod Jirásek v 20.7.2014, 19:10

V tomto případě bude nutné zakoupit novou mapu, případně službu aktualizace. Například zde - http://www.gpscentrum.cz/mapy/auto_mapy/ . Záleží na tom, co rozumíte pod pojmeme "základní aktualizace". V jakém rozsahu ČR nebo EU. Dle toho je nutno vybírat.
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Základní aktualizace mapy - Nuvi 765

Příspěvekod garmin03 v 21.7.2014, 9:31

Základní aktualizaci myslím takovou, kde bude nová aktuální mapa ČR, popřípadě sousedních států (hlavně Německo, Rakouskou, Polsko) bez všelijakých doplňků apod. Chápu dobře, že když si zakoupím mapu "OneTime", tak můžu mapu aktualizovat pouze letos a za rok bych musel to stejné koupit znovu? Zatímco když koupím "LifeTime", mám tam doživotní aktualizace na každý rok? Díky :zamysl:
garmin03
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20.7.2014, 10:21

Re: Základní aktualizace mapy - Nuvi 765

Příspěvekod Rubic v 23.7.2014, 3:25

Zdravím, dalo by se to takto chápat, kdybyste měl mapu Evropy, která je v Nuvi, zaregistrovanou na svém účtu na my.garmin spojeném s Vašim E-mailem. Uvědomte-si, že mluvíte o aktualizaci. Takto to bývalo.
Raději se informujte na Podpoře - na stránkách garmin.cz.
Nuvi 765T, Luxe 50, GE v7.18.0.0
Rubic
 
Příspěvky: 284
Registrován: 25.8.2009, 20:23


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron