Re: Mizerné navigování Garmin 3490
Napsal: 26.2.2015, 9:51
--> pavelsova
Zdravím, tak konečně jste objasnil, kudy Vás to táhlo. To je ale jasný důkaz chybného nastavení navigace. Nadpis by měl znít Moje mizerné navigování.
Vyzkoušel jsem si předmětnou trasu v Base Campu při použití mapy CNEU2015.20 i mapy Atlas Czech. S Atlasem to naviguje dle Vašeho přání, severněji přes Šternberk, s mapou CNEU opravdu uhýbá u Dolan ze silnice 1.třídy č.46 na silnici nižší třídy (44311), což správné není. Narazil jste na chybu v mapě, vyčkejte 14 dní, zda-li nebude v aktualizované mapě CNEU 2015.40 již opravena. Pokud ne, informujte Garmin na adrese https://my.garmin.com/mapErrors/report.faces
Zdravím, tak konečně jste objasnil, kudy Vás to táhlo. To je ale jasný důkaz chybného nastavení navigace. Nadpis by měl znít Moje mizerné navigování.
Vyzkoušel jsem si předmětnou trasu v Base Campu při použití mapy CNEU2015.20 i mapy Atlas Czech. S Atlasem to naviguje dle Vašeho přání, severněji přes Šternberk, s mapou CNEU opravdu uhýbá u Dolan ze silnice 1.třídy č.46 na silnici nižší třídy (44311), což správné není. Narazil jste na chybu v mapě, vyčkejte 14 dní, zda-li nebude v aktualizované mapě CNEU 2015.40 již opravena. Pokud ne, informujte Garmin na adrese https://my.garmin.com/mapErrors/report.faces