Chyba po aktualizaci Garmin 3790

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Chyba po aktualizaci Garmin 3790

Příspěvekod tonyla11 v 17.3.2015, 8:39

Dobry den

Mám GPS navigaci Garmin 3790.
Včera jsem aktualizoval mapu tak jako vždy pomoci programu Garmin Express verze 4.0.8.0 na novou mapu uplne pokrytí evropy 2015.40 .Po aktualizaci jsem si všiml , že v navigaci se mi " pomnožily " tedy se kompletně zaplnil - opakovaně zkopíroval v navigaci plánovač trasy ,takže tam již nelze nic dál přidat. Nejprve jsem postupně vymazával uložene naplánované trasy ale po několikátém vymazání tras najednou jedna trasa pod stejným názvem zaplnila komplet plánovač a již nešla vymazat jako kdyby se zacyklovala .Navigaci jsem vypnul a při zapnutí a podržení praveho dolního rohu jsem navigaci uvedl do továrního nastaveni - zresetoval .Navigace byla bez uživatelskych dat.Po nastaveni navigace jsem zadal v plánovači tedy v navigaci zadal novou trasu - pojmenoval jsem ji , uložil a když jsem se vrátil zpět do plánovače byla tam ta trasa nakopírována tolikrát dokola , že zaplnila zase celý plánovač a nic jiného už nešlo přidat...
U předchozí mapy tohle nedělalo,to znamená ještě před aktualizacemi bylo vše v pořádku. Je možné , že v dané aktualizaci mapy uplne pokrytí evropy 2015.40 je programová chyba ?...........
verze soft 5.00
co s tim dál??? čekat na novou aktualizaci....?!
tonyla11
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17.3.2015, 8:04

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron