Upozorňování na POI

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod bloodik v 22.5.2007, 15:07

jeste bych doplnil, ze pokud chces mit stejne ikony pro vsechny gpx soubory v adresari, staci mit jeden bmp soubor, ktery se jmenuje stejne jako ten adresar a je s nim na stejne urovni ... pak v tom adresari staci gpx soubory, zadne bmp ...
So long and thanks for all the fish ...
Garmin Colorado 300 | Garmin Nüvi 765T
Pokrocile ohybani POI dat pro Garmin -> radary.opevneni.cz ... jooo, byvavalo ...
Uživatelský avatar
bloodik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 16.5.2006, 14:32

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Benik v 22.5.2007, 18:11

tak se kouknete ze nekecam s tim ze mi to nejde...

mam hlavni adresar _Navigace\POi\ a pak adresare napr. CZ-bankomaty atd a pod adresarema soubory napr CZ-bankomaty.gpx a CZ-bankomaty.bmp

prikladam foto co mi to pise a i Total Commander jak to mam... prosim help
Přílohy
chyba2.JPG
chyba2.JPG (75.22 KiB) Zobrazeno 6840 krát
chyba.JPG
chyba.JPG (52.37 KiB) Zobrazeno 6837 krát
Benik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.5.2007, 21:25

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Benik v 22.5.2007, 19:10

no tak svete div se, fakt to neslo, ale kvuli tomu, ze jsem mel starou verzi POIloaderu... nejakou 2.3.2, tak jsem stahnul 2.4.1 a uz to bere cely ten adresar POI...
Benik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.5.2007, 21:25

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 22.5.2007, 19:41

Zrovna jsem ti v SZ napsal, abys zkusil posledni verzi POI Loaderu - jsme se minuli :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 22.5.2007, 19:53

To all admins :
Primlouval bych se moc, moc, pokud se tady na serveru nekde nabizet konvertovane radary, zda by k tem radarum neslo konvertovat s alarmem i Nebezpecna mista.

Neni to uplne nutne, delam tu rucne, ale jestli do toho konvertoru bude nekdo krmit 2 nebo 3 soubory....
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Badys v 22.5.2007, 21:27

Badys píše:Docela by chtělo se malinko více rozepsat, odkud jsi stáhl pro Garmina ty radary a jakým programem ses to tam snažil nasypat, ale jeden postup o něco výše popsal Pavel M, druhý postup najdeš zde: http://radary.opevneni.cz/. Pro oba dva postupy použiješ PoiLoader, stáhnout můžeš zde:http://www8.garmin.com/support/collection.jsp?product=999-99999-12 stáhni verzi 2.4.1 Přes MapSource jsem radary nikdy do Garmina nesypal.


2 freewall, víš Benik nám zaplatí panáka :lol: 8) :lol: , kdyby pořádně četl, tak v této diskusi, zrovna na první stránce jsem psal davidovi1 pár řádečků i s odkazem na stažení PoiLoaderu 2.4.1 viz citace, nebo strana 1 této diskuse.
Garmin nüvi 3790T LIFETIME
Badys
 
Příspěvky: 29
Registrován: 5.5.2007, 9:08
Bydliště: východočech

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 22.5.2007, 22:53

Zaregistroval jsem novy vzhled kategorii, akorat nevim, jak to dneska s tou konverzi pro Garminy - asi zatim porad plati free na Opevneni, ze ? Nebo uz tady nekde jsou k dispozici obdobne zkonvertovana data pro Garminy ?
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Henry v 22.5.2007, 23:24

Asi jsem si měl příspěvek o novém vzhledu nachystat dopředu :D :D :D
Co se generování radarů pro Garmin týče, tak jsem psal do úterka, takže jsem to stihnul skoro za pět minut dvanáct :) O novém vzhledu zde: viewtopic.php?f=1&t=632
Pokud si nastavíte v Uživatelském panelu "Zobrazit radary pro Garmin:" a vyberete-li jednu z kategorií radarů (stacionární, mobilní, semafory či úsekáče), tak se nahoře objeví i tato Obrázek ikonka - to je to přesně to, co hledáš.
V uživatelském panelu si můžeš nastavit formát popisku, pozor volba "Stahovat s radary i ikonu:" zatím nemá žádný vliv - uvažoval jsem, že stačí stáhnout ty ikony jen jednou a pak už by šlo vypnout jejich stahování, ale když se objeví záznam v kategorii, která dosud neexistovala, tak byste to měli bez obrázku, no a ten popisek jsem ještě nedal pryč.
Mám teď na práci více úprav, takže až se k tomu dostanu, tak zauvažuju nad těmi nebezpečnými místy a také nad volitelným nastavením "proximity" u jednotlivých skupin radarů.
Dobrá zpráva je, že jsem se s kamarádem domluvil, že si vyměníme přístroje - půjčím mu PDA s TT6 a on mě za to naoplátku jeho firemní Garmin Nüvi - už jsem ho měl v ruce, ale nevím, co je to za typ, protože to na něm nikde není napsáno jen Garmin Nüvi :?: Takže budu moct otestovat brzo, jak ty radary, tak i další věci (až se s tím naučím)...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 23.5.2007, 7:11

Uz jsem si to ohmatal, pisi v "Novem vzhledu" jake je to super, diky moc :)
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod bloodik v 23.5.2007, 11:47

Gratuluji POI.cz ke zprovozneni "Radaru pro Garmin", funguje to na 1* a dekuji za cely zastup Garmin zaprodancu. A timto se loucim s konvertorem na radary.opevneni.cz, z nehoz se ted stal "pokusny konvertor pro pokrocile ohybani dat z POI.cz pro pristroje Garmin" ... :D

Takze az nebudete mit co zrovna delat, zaskocte, urcite tam vzdy neco "ohnuteho" najdete ... :) ... a treba to bude i fungovat (ovsem treba take ne) ...
(momentalne jsou tam ohnute Radary + Nebezpecna mista + alternativni zvukove upozornovani, dohromady coby CZ-Dopravni vystrahy)
So long and thanks for all the fish ...
Garmin Colorado 300 | Garmin Nüvi 765T
Pokrocile ohybani POI dat pro Garmin -> radary.opevneni.cz ... jooo, byvavalo ...
Uživatelský avatar
bloodik
 
Příspěvky: 41
Registrován: 16.5.2006, 14:32

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 23.5.2007, 12:45

Dík, uz to jdu zkusit :?:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod David1 v 23.5.2007, 21:45

Nazdar chlapáci,tak jsem si tady pěkně počet.Ten novej vzhled POI je supr :?: :?: :?: A díky všem co se o to staráte.Co my,iqváči pod 70 nebejt vás dělali :grin:
David1
 
Příspěvky: 10
Registrován: 6.5.2007, 20:54

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 24.5.2007, 12:43

bloodik píše:az nebudete mit co zrovna delat, zaskocte, urcite tam vzdy neco "ohnuteho" najdete ... :) ... a treba to bude i fungovat (ovsem treba take ne) ...
(momentalne jsou tam ohnute Radary + Nebezpecna mista + alternativni zvukove upozornovani, dohromady coby CZ-Dopravni vystrahy)


Tak se smutkem v ocich :cry:Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 28.5.2007, 7:21

Nejde neco udelat s tim, aby se mi nezobrazovalo "Upozorneni" u bodu, kde mam nastaveno upozorneni. Zbytecne mi to totiz zabira misto v zobrazeni a nevejdou se mi tam jine, treba dulezitejsi informace. Napr. se zobrazi Upozorneni : Nebezpecna zatacka ale kdyz tam nebudu mit to zbytecne upozorneni, tak bych si treba mohl dale precist za horizontem, coz je myslim potrebnejsi
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Benik v 28.5.2007, 21:40

Taky se pridavam ke gratulacim a hlavne s tim jak jste mi pomohli s nahranim bodu do meho Garmina. Kdo by to byl tusil, ze stary POILoader mel takovouto chybicku. Takze jeste jednou diky moc vsem. Panaka Vam koupim VSEM :?: :?: , ale uz nejsem prazak, tak nevim kde... :jupi:
Benik
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.5.2007, 21:25

PředchozíDalší

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

cron