Upozorňování na POI

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Badys v 28.5.2007, 21:51

Tak hlavně, že Ti to chodí, že nejsi pražák, to není nemoc, já jím také nejsem :cheers:
Garmin nüvi 3790T LIFETIME
Badys
 
Příspěvky: 29
Registrován: 5.5.2007, 9:08
Bydliště: východočech

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 28.5.2007, 22:12

Jak pravi klasik "Veskere zlo pochazi z Prahy....." :mad: , tak bud rad, ze jsi odjinud :grin: , take se mi vybavila letita hlaska jednoho vrchniho, kdyz mi na Sumave vzal na hul asi o 150 K - s ledovym klidem a vaznou tvari rekl na upozorneni : No co, musime si pomahat.... a hlavne ze je mir..", a hodil 2 kila zpet na stul :grin:

Takze Beniku, musime si pomahat a hlavne ze je mir :grin:
EDIT by ADMIN: Necituj poslední příspěvek!
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 12.6.2007, 7:25

Tak nevim, zda je problem u me v masince nebo nekde jinde - uz po druhe jsem zaznamenal misto "Upozorneni : Rychlostni alarm", jinou hlasku a to : "Upozorneni : 13" :koul: .
Poprve uz ani nevim kde to bylo a po druhe vcera, na konci Jiraskova mostu - semafory (myslim, ze je to Jiraskuv most) - smerem od "Tanciciho domu"
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod MilanSu v 12.6.2007, 17:30

Protoze u stazenych radaru pro garmin, konkretne semaforove kamery neni uveden zadny text, zobrazi se pouze poradove cislo zaznamu. Uz jsem psal Henrymu, ze by asi bylo dobre tam generovat nejaky text, treba jenom "Kamera"
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Henry v 12.6.2007, 22:44

A jaký formát stahujete? Celý název záznamu nebo Rychlost a číslo radaru nebo Pouze měřenou rychlost?
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod MilanSu v 13.6.2007, 0:23

Jo tak mam nastaveno "pouze merenou rychlost", takze ted chapu, ze vlastne u semaforovych kamer neni zadna. Coz pro normalni radary (kde je pouze rychlost) staci, kdyz me to upozorni merena 50 ( v podstate mě az tak nezajima kde to je, ono se to stejne nezobrazi cele, pri volbe cislo radaru se zobrazi poradove cislo zaznamu, ktere ale dle mě neni naprosto k nicemu), ale pak u semaforu bych tam dal i v tomto pripade nejakou vhodnou zkratku, stacilo by dle me treba jenom to CAM
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Henry v 13.6.2007, 1:15

Takže máte-li nastaven formát "Pouze rychlost", tak u semaforů je uveden text "CAM".
Pořadové číslo záznamu - pouze pro "opraváře pozic radarů" :!: :mrk:
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 13.6.2007, 7:21

MilanSu mluvi za me...... takze, az budu mit zpet PC od "lekare", tak vse zaktualizuji a pokud bude na me kricet "Camů" tak to bude dostacujici :usmev: .
Jinak zrovna dneska trinacteho, jeste navigace aby na me kricela "trinact", to je fakt deprimujici a clovek mel chut zamknout auto a jit radsi pesky :blee: ....... jeste ze neni patek :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 18.6.2007, 20:25

Pro Garminove fandy sem davam trochu upravena "Nebezpecna mista" - uprava spociva ve zkraceni "name" jak jen to jde a tim padem lepsejsi zobrazeni v masince za provozu po rucnim nastaveni alarmu :usmev:
Přílohy
CZ-Nebezpecna_mista.zip
(2.15 KiB) 1060 krát
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Henry v 26.6.2007, 1:42

V uživatelském panelu, v části "Nastavení online.poi.cz" přibylo pár nových nastavení - jde o uživatelské nastavení upozorňování na radary:
V sekundách se dají nastavit jednotlivé kategorie radarů a také lze nastavit v procentech limit, od kdy začne Garmin hulákat => takže nastavíte-li 105%, tak začne hulákat pokud pojedete-li rychleji než 53 km/h při padesátce nebo rychleji než 105 km/h při stovce atd...
Aspoň myslím, že by to tak mělo fungovat - vyzkoušejte, já nemám na čem...
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod freewall v 26.6.2007, 9:27

Diky :?: vyzkousim, ale ted hned ne, dam pak vedet. Je to dobre, protoze mne osobne tachometr ukazuje cca o 7 km vyssi rychlost, takze ta rezerva 5 procent bude akorat :usmev:

Mozna se ptam hloupe, ale ty sekundy je doba jak to na mne bude dlouho hulakat nebo kolik sekund predem :shock: ..... ikdyz ja vim.... vyzkousim a uvidim :grin:
Sygic, TT One mobile
v Huawei Ascend Mate 7 Android 6.0 MM
Uživatelský avatar
freewall
 
Příspěvky: 1861
Registrován: 3.2.2007, 19:39
Bydliště: od Kladna

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod Henry v 26.6.2007, 10:49

Ty sekundy vlastně označují kolik sekund předem a zároveň jak dlouho (pojedete-li rychle :palce: ).
Jinak se vlastně přepočítají na metry (podle rychlosti uvedené u jednotlivých radarů) - vychází to
z Bloodíkova konvertoru z radary.opevneni.cz. Obrázek <^^> ε(°_°)з <^^> :lol1:

Jinak pokud si v Uživatelském panelu zatrhnete "Ano" dole u položky "Ptát se na upozornění u gpx souborů:", tak před stažením gpx souboru se zobrazí ještě stránka a tam si můžete nastavit tentokrát v metrech upozornění na tyto body...

Ovšem netestoval jsem to! Jen si myslím, že by to mohlo takto fungovat :janic: :mrk:
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod superb v 7.11.2007, 18:18

Prosím, jak zjistím, že se mi to nahrálo do navigace? ukládá se to do nějaké složky? díky za odpověď. :)
superb
 
Příspěvky: 1
Registrován: 7.11.2007, 16:29

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod F.Komín v 15.2.2012, 14:46

freewall píše:Kazdym nahranim se ty predesle mazou :)

To je pravda jen částečně. V POIloaderu je možnoé zadat jméno souboru, do kterého se to v navigaci nahraje. Předešlé se vymažou jen když to jméno nezměníte. On si to jméno pamatuje od minule a sám ho nezmění, ani neupozorní, že starý soubor přepíše novým.
F.Komín
 
Příspěvky: 14
Registrován: 5.2.2012, 20:59
Bydliště: Hradec Králové

Re: Upozorňování na POI

Příspěvekod eidz v 16.2.2012, 5:13

,,,ani neupozorní, že starý soubor přepíše novým.

POI Loader 2.7.x upozorňuje, že v PC je soubor se stejným názvem .gpi a zeptá se, jestli přepsat nebo ne.
Garmin nüvi 3790T - minulost
Garmin nüvi 765T - minulost
eidz
 
Příspěvky: 236
Registrován: 6.8.2009, 22:43

PředchozíDalší

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron