Problém s POI - CZ_dopravní_výstrahy

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Problém s POI - CZ_dopravní_výstrahy

Příspěvekod Pavel M v 28.6.2007, 22:26

Ahoj,
u své NUVI300 pozoruji již nějakou dobu zádrhel s nahráním "dopravních výstrah". :hmm:
Abych nemusel zadávat vše ručně, využívám připravená data z "radary.opevneni.cz". Vše se normálně přes POIedit nahraje do navigace a při následné kontrole uživatelských bodů jsem již několikrát zjistil toto:

při najetí kategorie "CZ-nebezpecna_mista" jsou všechny podkategorie OK až na jednu, resp. po dnešní aktualizaci na dvě.
Např. při najetí do podkategorie "Nebezpecna_mista" začínají body "[NEB] ..."
Ovšem při najetí do "CZ-radar_M100" se mi ukážou nesmyslně naházené body všech možných kategorií, ať už radary, nebo restaurace, zříceniny, banky atd. :koul:
To samé je u podkategorie "CZ-radar_M110", která byla poslední aktualizací přidána.
Když tam byla jen podkategorie "CZ-radar_M100", tak jsem to řešil odebráním této kategorie v PC při nahrání (stejně tam byly asi jen tři radary), ale teď už to dělá i ta nová 110tka.
Nemáte někdo ponětí, v čem to může být? Problém v navigaci, nebo už ve vstupních datech z "radary.opevneni.cz" ? :zamysl:

Náhledy:
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Pavel M
 
Příspěvky: 41
Registrován: 20.4.2007, 9:44

Re: Problém s POI - CZ_dopravní_výstrahy

Příspěvekod MilanSu v 28.6.2007, 23:47

Zkus pouzit radary pro GARMIN primo z online.poi.cz, tam take nemusis rucne zadavat upozorneni. Netvrdim ze to vyresi tvuj problem, ale mne funguji v pohode.
MDA Compact III (Artemis), 6 GB microSDHC, pouzdro Krussel, TT 6.2
N73, 2GB miniSD, TT, Garmin Nuvi 670, MIO C720
SKYPE - rippel.milan
Uživatelský avatar
MilanSu
 
Příspěvky: 782
Registrován: 9.10.2005, 17:40
Bydliště: Sušice


Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků