Klasická verze
Vše o software od společnosti Garmin.
Odeslat odpověď

Re: RADARY včetně hlášek.

8.1.2020, 15:48

Německá policie má úplně jiná práva než naše....Je vidět, že s nimi nemáš moc velké zkušenosti...A vlastně buď rád. Jen pak nebuď překvapený...Jim prakticky na jakýkolich zásah stačí, že pojali podezření. Stejně je postaven i jejich soudní řád. Soud může i bez důkazů pojmout přesvědčení a na jeho základě odsoudit...Oni jsou a vždy byli spíše policejní stát...A Němci si vše nechají líbit, protože jsou zvyklí se podřídit...
Když se v Německu dělá šťára, stažená doprava na dálnici přes parkoviště, podezřelá auta(tam nikdy nevíš, co je pro ně podezřelé, stačí jiná SPZ než německá), zastavení, řidič ven, filcung celého vozu....
takže nějaká navigace je jen maličkost...
Ale vedeme zde diskuzi která je OT...

Re: RADARY včetně hlášek.

31.5.2020, 23:30

.
Naposledy upravil abeceda1952 dne 7.6.2020, 22:20, celkově upraveno 1

Re: RADARY včetně hlášek.

5.6.2020, 9:07

Dobrý den,
vlastním stařičkou, ale funkční navi Garmin 250W, kterou používám na skútru.
Zkoušel jsem Vaše radary včetně hlášek a nic se mi nezobrazuje a ani nehlásí.
Tak nevím, jestli to v mé navi vůbec funguje, nebo někde dělám chybu.
Vždy jsem too zkoušel dle přiloženého návodu, ale zatím nic.
Děkuji za odpověď,
Hybča

Re: RADARY včetně hlášek.

7.6.2020, 0:54

Bohužel uvedený typ navi vůbec neznám, ale není mi jasné, proč se nic nezobrazí, protože se jedná o body POI, které by měla navi znát.

Nepotřebuje Vaše navi náhodou hlášky ve formátu MP3 ?

Re: RADARY včetně hlášek.

7.6.2020, 22:20

.
Naposledy upravil abeceda1952 dne 10.6.2020, 23:41, celkově upraveno 1

Re: RADARY včetně hlášek.

7.6.2020, 23:13

abeceda1952 píše:Nepotřebuje Vaše navi náhodou hlášky ve formátu MP3 ?

V tom to asi nebude...
Hybča tvrdí, že "nic se mi nezobrazuje a ani nehlásí". Kdyby jeho stará navigace podporovala jen MP3 (jako že to dřív prý tak bylo), tak by se projevila pouze absence hlášky - myslím, že bod jako takový by musel být zobrazen. Popřípadě doplněn systémovým zvukem (takové cinknutí). Přesně naopak se mi to stávalo, když jsem učil navigaci hlásit a zpočátku tam cpal MP3.

Re: RADARY včetně hlášek.

7.6.2020, 23:29

Pro Hybča:
Vyzkoušejte přejezdy s hláškou v MP3. Resp. není to hláška, přimontoval jsem tam zvuk výstražného zvonku.
Ikonu jsem taky spáchal originální, aby bylo jasné, že se to s ničím nemíchá.
Tak vyzkoušejte a uvidíte...
Přílohy
kříž.jpg
kříž.jpg (9.91 KiB) Zobrazeno 14072 krát

Re: RADARY včetně hlášek.

7.6.2020, 23:50

Pro Hybča

Také je možné, že navigace není správně nastavena...

Nastavení > vybrat „Varovné body“ > Upozornění > Změnit > Zatržítko na „Uživatelské body zájmu“ > Potvrdit OK.
Nastavení > vybrat „Varovné body“ > Upozornění > Změnit > Audio > Zatržítko „Jednoduchý tón“ > Potvrdit OK.

Re: RADARY včetně hlášek.

8.6.2020, 8:01

Ráno pro probuzení jsem se "probudil" a zjistil, že jsem nepřiložil slibovaný soubor... :(
Sorry...
Přílohy
zeleznicniprejezdymp3.zip
(248.95 KiB) 992 krát

Re: RADARY včetně hlášek.

8.6.2020, 10:40

Pro "abeceda1952"
bohužel v nastavení vůbec nemám: "Nastavení > vybrat „Varovné body“ > Upozornění > Změnit > Zatržítko na „Uživatelské body zájmu“ > Potvrdit OK."
Takže budu pátrat dál, ale asi už nic nevykoumám.
Ale děkuji,
Hybča

Re: RADARY včetně hlášek.

12.10.2022, 0:10

Pro správné fungování si smažte v navigaci všechny mnou upravené body POI, a nahrajte si nové, dle svého výběru.

Proč?
U některých stávajících došlo ke změně názvu, pro lepší přehlednost.
Jsou přidané další, pro Vás tedy nové - čerpací stanice s názvem a hláškou.

Jak to bude fungovat? --- --- --- nefunguje splehlivě, občas se nová ikona zobrazí pod původní.
V POI si musíte ponechat tu s názvem Čerpací stanice - pípnutí a modrá ikona ve vzdálenosti 400 metrů !!
V POI také najdete čerpací stanice Benzina a EuroOil - pípnutí a ikona konkrétní čerp.stanice ve vzdálenosti 300 metrů.
Tato POI vlastně přepíše svou ikonou ikonu modrou, uvidíte tedy ikonu konkrétní čerp.stanice.
Pokud budete mít zájem o POI své oblíbené čerp.stanice, napište svůj požadavek do odpovědi.
:vino:
Naposledy upravil abeceda1952 dne 31.10.2022, 23:30, celkově upraveno 1

Re: RADARY včetně hlášek.

12.10.2022, 10:11

Jen bych chtěl podotknout, že o čerpačky se tady poslední dobou stará jen jediný člověk - jiriik. Díky mu za to.
A většina webů ČS (hlavně ty největší) přešla na vyhledávání podle polohy a zrušila seznamy. Tedy nelze jednoduchou cestou zjistit, jak na tom jsme s kompletností.
Pokud chcete zjistit chybějící ČS, tak jen zdlouhavým porovnáváním map - kousek po kousku. A to si ještě pro zdejší čerpačku musíte mapu sami vytvořit - tahle funkce tady už dlouho nefunfuje. Kdo to někdy zkusil, tak ví, jak je to pracné. Pro ty ostatní to popíšu já: hodně.
Já jsem zkontroloval jen EuroOil a TankOno (obě firmy mají seznamy), o zbytku nevím nic.
Tím chci připomenout, že každý případný uživatel těchto bodů POI by si měl uvědomit, že zřejmě nejsou kompletní - a ani netušíme jak moc. A uživatelů asi bude dost - od 23.ledna do 12.října je 1218 stažení všech "normálních" čerpaček.

Re: RADARY včetně hlášek.

12.10.2022, 21:29

Díky za reakci :palec:
Nechám ty čerpačky mezi POI chvilku fungovat a počkám na reakci.
Sám jsem měl pocit, že nebude vše kompletní, ale myslím, že na hlavních tazích bude vše funkční - tedy doufám. Vedlejší silnice a různé vísky stejně místní znají velice dobře.

Re: RADARY včetně hlášek.

13.10.2022, 8:02

Já chtěl mezi řádky naznačit, že uživatelé, kteří stahují POI-body, by mohli přiložit ruku k dílu a ne se jen zadarmo vézt.

Re: RADARY včetně hlášek.

18.10.2022, 22:22

Já vím a rozumím, ale také mi je jasné, že dost lidí je rádo, když si dokáží sami POIky do navi nainstalovat.
Tím ale nechci nikoho omlouvat.
Odeslat odpověď