Strata dat v Garmin Oregon 700

Vše o software od společnosti Garmin.

Moderátor: freewall

Strata dat v Garmin Oregon 700

Příspěvekod mirecnet v 16.8.2018, 23:50

Strata dat v Garmin Oregon 700

Dobry den,
vlastnim Garmin Oregon 700 (verzia FW 3.4) a riesim dnes dost kurioznu situaciu. Vcera som presiel 15 km a 6 hodin som si znacil hromadu bodov do GPS. Proste hodiny a hodiny behania a kopec roboty.

Prisiel som domov a napojil GPS na pocitac. Vsetky moje body a trasy v /GPX zamerane za par mesiacov su prec. Ulozit a zachranit sa mi podarilo len aktualnu trasu. Stare udaje su zalohovane. Ide len o poslednu trasu a jej body.
Trasy v pristroji GPS vidim, ale body uz nie. Trasa je zachranena, ale body su prec.

Neviete mi poradit ci a ako by sa dali tieto body poslednej trasy GPS zachranit ?
Ci padala vnutorna pamat a je to nenavratne prec ? GPS pristroj vsak normalne funguje. Len po pripojeni na pocitac sa mi zobrazil adresar,
kde bol pri ikone pristroja zamok. Ci tam nieje daky problem ohladom prav pristupu k adresaru, alebo nieco podobne. Potom ten zamok zmizol,
ale sitacia sa nezmenila.
System je Ubuntu 18.4.
Vyskusane aj cez prieskumnika Win7 - nic.

Stalo sa mi to aj pred rokom, ked som naopak zase prisiel o jednu trasu. Zrejme nastal problem pri vymene bateriek, ale neslo o ziadne
zavazne data. Ale 1x, ze som priel o uplne vsetko v /GARMIN/GPX.

Vedel by niekto podat info a pomoc v mojej nezavideniahodnej situacii ?
mirecnet
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12.1.2015, 0:11

Zpět na Garmin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron