Záloha opravených map

Vše o opravách a sdílení map: TomTom MapShare

Moderátor: imaster

Re: Záloha opravených map

Příspěvekod jamesking v 6.12.2012, 10:17

Již poněkolikáté se mi objevila při zadávání oprav na navigaci červená obrazovka s pozorněním že jsem vyčerpal pro tuto mapu maximální počet oprav. Postupoval jsem vždy podle návodu Gumajze ve vlákně o obecných problémech. Nyní mne to však na.... , protože mapu v835 mám poměrně novou (cca 14 dní), tak jsem kontaktoval suport TT s dotazem co dělat a proč je omezení. Zde je jejich odpověď:
Dobrý den,
zadávání oprav není omezeno.
Proveďte prosím následující postup:
Prosím aby jste zařízení připojil k počítači. Vyzálohoval pomocí TomTom Home (zapněte si tomtom home klikněte na zálohování a obnovení a potom zálohovat) . Potom vypnul TomTom Home a otevřel si tento počítač a tomtom si otevřel jako disk. Zde budete mít složky a soubory. Tyto složky a soubory si prosím zkopírujte pro jistotu ješte jednou na Váš pevný disk. Nyní prosím smažte všechny soubory na vyměnitelném disku. Soubory ve složkách ani složky NEMAŽTE!!!! Nyní si stáhněte tento soubor.
jamesking
 
Příspěvky: 1
Registrován: 6.12.2012, 10:15

Re: Záloha opravených map

Příspěvekod Zigac v 7.12.2012, 12:48

asi tam část textu ještě chybí ne? Jinak mapa verze 835 není žádnej nováček, ale již skoro prehistorik...
TomTom GO 910, Apl. 9.430, Boot 4.8600, RDS-TMC, Maps : Western and Central Europe v.900.4602, MapShare: XYXYXY oprav
Zigac
 
Příspěvky: 300
Registrován: 19.9.2007, 8:25

Re: Záloha opravených map

Příspěvekod Gumídek v 7.12.2012, 19:48

Mapu máš 14 dní ???? A odkud proboha ??? Ta mapa, kterou mám v podpisu, je cca 14 dní stará...tato stará mapa má asi tak stejně aktuální, jako kdybys chtěl jezdit podle starého autoatlasu...A jestli ti ji někdo prodal, tak jdi, a hoď mu jí na hlavu...
A to, co ti napsali je kec. Opravy map jsou omezené, ale to jsou opravy zadané tebou, stažené přes MapShare omezené nejsou....Toto se mi stalo cca dvakrát. Ale nějak se mi celý tento dotaz nezdá. Aby jsi za 14 dní naplnil svými opravami počet oprav, to by jsi tam musel zadávat nevím co...Mně se to stalo, ale až tak po čtyřech měsících, tak jsem to nějak nemusel řešit, protože se objevila vždy nová mapa, protože je mám předplacené..Ato, co ti poradili, tak toto se dá vyřešit i jinak. Odstranit opravy map přes TT Home (ty tebou zadané), a pak postahovat přes Map Share opravy....
Naposledy upravil Gumídek dne 8.12.2012, 13:03, celkově upraveno 1
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Záloha opravených map

Příspěvekod Gebič v 8.12.2012, 12:36

:silis: :silis: :silis: Mapu 835 názýváš novou?? Co jsi prosimtě pil?? Tyto mapy vyšly 21.8.2009 (tedy pamatují středověk). :vino: :vino: :vino: :vino:
TT 950, NC 9.510, Europe 985.8155
Zaregistruj se a šetři, super věc!
https://www.tipli.cz/p/35777
Uživatelský avatar
Gebič
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 7.6.2006, 12:59
Bydliště: PRAHA - Hlavní město, ne?

Předchozí

Zpět na TT - MapShare

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron