Zásady užívání

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Zásady užívání

Příspěvekod Baharis v 26.11.2007, 11:46

Vzhledem k vývoji situace kolem radarů jsem požádal adminy o zřízení tohoto fóra, které by mělo sloužit k optimalizaci databází radarů.
Má filosofie je taková, že mobilní radary mohou být a nemusí. Ale stacionáry, křižovatkové a úsekové měření by v databázi mělo být pouze tam, kde opravdu je, nikoliv všude tak kde být může. Neustále dostávám zprávy že navigace nepřetržitě řvou a přitom tam nic není.

Dovolím si nastínit mou představu, jak by to mohlo fungovat.

- Způsob zadávání nových bodů, změny a mazání zůstávají tak jako dřív, beze změn.
- Pokud si nebudete jisti, nebo budete mít pocit, že v databázi je něco co tam nepatří, vytvořte nové téma s názvem čísla toho konkrétního bodu. V textu pak popište důvod proč si myslíte, že něco není v pořádku.
- Pokud dostanu do fronty přímo žádost o změnu a nebude se mě zdát, před nějakým zásahem ji vystavím zde.
- To samé platí pro případy nových radarů.
- Pro začátek, na vyzkoušení, stanovuji týdenní čekací lhůtu. Po této době se rozhodnu co s problémem udělat, oznámím, provedu a fórum zamknu. Vlákna zatím zůstanou jako archiv. Pokud by někdo našel v starším vlákně něco, k čemu by mohl mít faktickou připomínku, může mě napsat SZ a já vlákno znovu otevřu.
- Používejte toto fórum pouze k tomu, k čemu bylo vytvořeno. Pro diskusi je spousta jiných příležitostí


I když jsem přesvědčen o tom, že tento system bude fungovat, patent na rozum nemám a může se dál vyvíjet. Klidně připomínkujte.
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 20 návštevníků

cron