Klasická verze
Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odeslat odpověď

Re: Radary - volná diskuse

29.7.2008, 21:12

Nikam. Kvůli němu se udělá nová kategorie. CZ-Americke_Radary_Brdy

Re: Radary - volná diskuse

29.7.2008, 21:49

No a proč zůstávat při zemi/doma? Když novou kategorii, tak zmapovat ty radary všechny... :zamysl: :jupi:

Re: Radary - volná diskuse

29.7.2008, 22:24

Docent - tipuju to na stacionární radary :zub:

Re: Radary - volná diskuse

19.8.2008, 23:13

Tohle píše nějakej Lojza tady v diskuzi...:
"Stejně jsou tu už ulice prošpikovány kamerami a radary (Praha-Západ měla loni 1200 stacionárních radarů!!! - většina z nich je teda soukromá a pouze pronajatá),..."
Lidi by neměli tolik koukat na TV Zhovn@...

Re: Radary - volná diskuse

20.8.2008, 23:56

Ty jo, kde na to ta Praha bere? :zub:

Re: Radary - volná diskuse

26.8.2008, 19:25

z pokut od pravidelných sponzorů :-P

Re: Radary - volná diskuse

30.8.2008, 21:21

V Prostějově prý právě montují na 10 (nebo 20) stacionárních radarů ! Nějaké nové už viděl na vlastní bulvy ! :KO:

Nové radary??

1.9.2008, 15:58

V Praze se teď relativně nově objevuje veliké množství takových malých krabiček umístěných na sloupech. Např. jen na Horňátecké od vozovny Kobylisy dolu na náměstí jsou dvě. Bohužel zatím nemám foto, ale je to taková krabička velikosti asi jako ta krabice vedle kamery na tomto obrázku: http://www.poi.cz/phpbb/download/file.php?id=716. Je otočená největší stranou proti autu a uprostřed této strany má malé okénko. Netuším co to je, ale už jsem slyšel názor, že radar, že to už někoho vyfotilo. Fotku se pokusím dodat, ale podle popisu, nevíte někdo, jak to je?

Re: Radary - volná diskuse

1.9.2008, 19:14

A dost !!! Už se to tu jednou probíralo. Je to pro autobusy,a je to volba na semafory. Když je bus podle jízdního řádu,tak nic. Když jede pozdě,tak má přednostní volbu zelené...A je to vždy 50-200 metrů od křižovatky. Jak kde, a liší se to podle zátěže provozu,kde se počítá se zácpami,a jestli je tam stanice atd...A už je to tu dva roky. Začínalo to na Praze 8 jako zkušební provoz. Ale teď vážně,nechtěli by jste číst příspěvky ? Probíralo se to tu minulý rok. Teď jste zase splašili spoustu lidí,a budou to zase zadávat jako radary.. A je tam někde i fotka. Je to pro busy,protože tramvaje mají snímače na troleji. A řeči typu,že to někoho vyfotilo ??? A čím asi ??? Já to vyfotím,a dám to do sekce radary foto only....Vydržte dva dny. Bohužel ta fotka tohoto zařízení zmizela při stěhování webu.

Re: Radary - volná diskuse

1.9.2008, 19:20

Nerozčiluj se Gumajzi. Já to hledal,ale nenašel. Ostatně já tomu nevěřil, mimo jiné proto, že to není ani v POI. Ale zajímalo mě co to je.

Re: Radary - volná diskuse

1.9.2008, 19:20

Já se nerozčiluji,rozčilený vypadám jinak. Já udělám fotku a dám to sem....

Re: Radary - volná diskuse

1.9.2008, 19:25

Super, díky. Právě radary foto only a http://www.martinhavlicek.eu/Radary_Foto.htm jsem prohledával. V příspěvcích jsem moc nehledal, protože mě nějak nenapadlo žadné keyword podle něhož bych hledal...

Re: Radary - volná diskuse

1.9.2008, 19:27

Sousedi si furt stěžujou na obecním úřadě, že kolem nich jezdí lidi rychle, a teď dávali na zahradu budku pro špačky... Jestli v tom nebude taky radar, asi to přihodím do stacionárů :blazen: .

Re: Radary - volná diskuse

2.9.2008, 7:36

Gumajz píše:Já se nerozčiluji,rozčilený vypadám jinak. Já udělám fotku a dám to sem....

Jj, jednou jsme ho již natočili

Re: Radary - volná diskuse

2.9.2008, 21:39

Suky,omyl !!! Já nemám vlasy. :blee: ....A v takovéto kancelářičce bych v životě nepracoval....Ale jinak pokus dobrej.... :palec:
Odeslat odpověď