Klasická verze
Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Odeslat odpověď

Re: Radary - volná diskuse

9.12.2007, 11:39

U toho TomTom nás to už rok "dráždí", zkoušeli jsme to a na "cosi" jsme narazili. Ale ještě to probereme, protože mě znovu něco napadlo :mad:

Re: Radary - volná diskuse

9.12.2007, 12:47

:?:

Re: Radary - volná diskuse

9.12.2007, 14:07

Můžete využít stažení radarů pro CheckPoint anebo POIWarner (co vám bude více vyhovovat...) - v ZIPu dostanete ov2 rozdělené podle rychlosti i s ikonkama (ogg a vlastně i bmp, tam ale můžete přece nahrát jen jednou a dodávat pouze aktuální ov2).

Re: Radary - volná diskuse

9.12.2007, 23:56

No tak to jsem netušil, já myslel že bych musel exportovat všechny GPX z Garmina do OV2. BMP jsou jasné, předělal jsem MP pro Garmin na OGG a dávám k dispozici.
Přílohy
RadaryOGG.zip
(741.5 KiB) 1571 krát

Re: Radary - volná diskuse

10.12.2007, 16:03

Baharis píše:Já beru, že to s těma bubákama může být pravda. Dobře.
Ale jsem šťoura. Pokud by tato konkrétní bradavice byla nefunkční, přeci by neukazovala aktuální rychlost projíždějících vozidel. A to teda ukazuje. A správně.


Jsem o5 zde a tak se ještě vracím k těm bubákům... Já tuto bradavici můžu považovat za atrapu, páč o měření rychlosti se může starat senzor ukryt přímo v informační tabule a nebo v krytu připomínajíci kameru, která ve skutečnosti kamerou být nemusí... Ale to už jsem zde psal a stačilo...
Tolik k bubákům a věřte, je jich spousta, protože to jako bubák funguje výborně....

:shock:

Re: Radary - volná diskuse

11.12.2007, 16:11

Baharis píše:Baharis je v dobrém rozmaru, Baharis dovolí. :grin:
Ale vážně. Opravdu nechci, aby se jednotlivé topicy radarů zahlcovaly všeobecnou diskusí. Snad to je i trochu logické. Ale tady, tady můžeme kecat dle libosti. O radarech.
Dobá. Beru to, že můžeš mít pravdu. Může být. Tak si vezmime ten radar 7900 v Petrově. Fotky jsem dodal, může být tak 50 metrů za cedulí, snímací kamera je namířena tak 20 metrů pře něj. Kam by jsi jej tedy zařadil?

Jinak FerdaXXL slíbil, že začne s nějakým přehledem, jak který radar vypadá. Děje se něco, nepotřebuje pomoct? Ferdóóó!!!


Ferda je na příjmu. Jen musí vzít foťák a vyrazit do ulic. Nebo jestli bude mít někdo nějaké pěkné fotky pošlete mi je na email. Takový stručný přehled by tu určitě neškodil mám jistou představu. Jakmile někdo neznalej uvidí „cokoli“ připomínající něco jako kameru hned to sem flákne. Dokonce jsem nesčetněkrát viděl, jak mi můj tomtom krásně ukazoval kdy bude další semafor. Někdo zadal všechny semafory v jednom menším městě automaticky do kategorie semaforových radarů …… Prostě síla a je tady toho mnohem víc.

Re: Radary - volná diskuse

11.12.2007, 20:10

No to jsem rád že žiješ. Už jsem měl obavy... :mrk:
Nevím nakolik se tvá slova o pomoci setkají. Znáš to. Ale určitě budeme rádi, když někdo něco dodá. Já tu v okolí nemám nic. To víš, někdo říká vidlákov, někdo malebný kraj vinic. Ty na tom v každém případě prosím tě dělej. A nemusí to být kompletní, stačí začít a pomaličku přidávat. A třeba i to, co NENÍ radar, pouze kamera. Mám představu že by to bylo uzamčené, stále nahoře, aby se každý zadavatel nového radaru mohl kouknout, co to vlastně viděl.
Díky moc a držím palce :palce:

Re: Radary - volná diskuse

11.12.2007, 22:01

tak nejak bych si to predstavoval ... :palce:

Re: Radary - volná diskuse

13.12.2007, 17:36

http://www.novinky.cz/clanek/128746-sat ... statu.html
:haha: :haha: :haha:

Re: Radary - volná diskuse

13.12.2007, 21:36

:lol1: i mistr tesar se utne ...

Re: Radary - volná diskuse

14.12.2007, 0:07

njn, to je ta výhoda TomToma, nepotřebuje znát napřed zemi jako iGo... BTW mně už se stalo něco podobného, naštěstí jen při plánování, kdy se mně nezdála délka trasy, takže jsem si ji prohlédl a bylo jasno... 2 vísky stejného jména, jedna v Čechách, druhá na Moravě...

Re: Radary - volná diskuse

14.12.2007, 9:47

Tak pozor až pojedete do Prahy..je nejen na Slovensku..! :jupi: :chlamani:
Obrázek

Re: Radary - volná diskuse

22.12.2007, 0:17

:zub: :haha:
Si kurňa mysliš, že mam ponorku či co? :lol1:

Re: Radary - volná diskuse

22.12.2007, 7:50

Proto zadávám Praha CZ........

Re: Radary - volná diskuse

29.12.2007, 19:42

Crusy píše:Mimo jiné všechny ty kamery /u nás/ jsou schopny zaznamenat mimo jízdy na červenou i rychlost..
Pro FerduXXL....Tak ten radar Mělníce ne že není,ale opravdu je akorát,jak je výše uvedeno ZATÍM neměří!Což prozatím beru,že se přidávat nemusí,ale proč hned píšeš,že neexistuje a nikdy nebyl s tolika vykřičníkama..??? :zamysl:


Crusy nepleť si dojmy s pojmy!

Pokud je to připomínka k neautorizovanému radaru na Mělníku. Neautorizoval jsem radar na Mělníku, protože byl umístěn sice před kolejemi, ale v jiné tudíž špatné ulici a to v ulici Kokořínská proto jsem napsal to co jsem napsal. (byl jsem se tam i osobně podívat) Ten pravý radar je v ulici Na Malém Spořilově u ulice Řipská !!!!!!! před vlečkou. Takže se prosím Tě už prober !!!!!!! Mělník znám jako své boty několik let jsem tam pracoval a bydlí tam moji rodiče takže i když jsem z Prahy tak na Mělník jezdím velice často. A pokud nevíš k čemu složí za slovem vykřičník tak někoho popros ať Ti to vysvětlí. Dále bych to v Tvém případě raději nekomentoval !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokud máš i tak problém napiš mi PM rád vysvětlím jaký mají význam vykřičníky a možná se zmíním i o otaznících ten vypadá takto ?
Odeslat odpověď