Radary Jílové - Radlík

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Radary Jílové - Radlík

Příspěvekod Docent v 26.1.2008, 19:27

V Jílovém - Radlíku jsou dle POI 3 mobilní radary. Jezdíval jsem tam dost často, nikdy jsem tam neviděl příslušníky měřit (ale samozřejmě se to mohlo změnit). I když víc než 50 zrovna tam může jet jenom voloušek... No a konkrétně ten prostřední "radar" je nejpodezřelejší, na jeho souřadnicích totiž není radar, ale figurína příslušníka... Prosím autora, případně soujezdící, o kontrolu - když už občas ty radary použiju, tak ať to na mne nekvíká pořád :blee: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Radary Jílové - Radlík

Příspěvekod Baharis v 29.1.2008, 22:24

Tak co, nikdo se nevyjádří?
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín

Re: Radary Jílové - Radlík

Příspěvekod Jivl v 30.1.2008, 19:01

Já jezdím okolo tak jednou za 2 měsíce k holiči, benga tam nebyli nikdy. Ty 3 radary (spíše 2) mi přijdou jako klasický upozorňovače na to, kolik jedu. A jet tam rychle může stejně jedině magor. Plno chodců, děti a tak.
Takže v tomto případě mne co tam je až tolik netrápí...
P.S.: Až pojedu příště (vlasy zatím krátké :blee: ), tak to omrknu.
Uživatelský avatar
Jivl
 
Příspěvky: 18
Registrován: 4.1.2007, 16:28

Re: Radary Jílové - Radlík

Příspěvekod Jivl v 30.1.2008, 19:04

Docent píše:V Jílovém - Radlíku jsou dle POI 3 mobilní radary. Jezdíval jsem tam dost často, nikdy jsem tam neviděl příslušníky měřit (ale samozřejmě se to mohlo změnit). I když víc než 50 zrovna tam může jet jenom voloušek... No a konkrétně ten prostřední "radar" je nejpodezřelejší, na jeho souřadnicích totiž není radar, ale figurína příslušníka... Prosím autora, případně soujezdící, o kontrolu - když už občas ty radary použiju, tak ať to na mne nekvíká pořád :blee: .


No já tedy radary používám pořád, nechci se 8-) před policajty :palce:
Uživatelský avatar
Jivl
 
Příspěvky: 18
Registrován: 4.1.2007, 16:28

Re: Radary Jílové - Radlík

Příspěvekod Baharis v 6.2.2008, 16:29

Opět jsme k ničemu kloudnému nedošli. Dělám to nerad, ale asi to nikdo jiný neudělá. Prostřední radar mažu, zbývající dva nechávám. Pokud někdo ověří na místě že to není měření, dejte to zrovna do fronty a napište poznámku že jsme to tu probírali.
Zamykám
GARMIN nüvi 670
Uživatelský avatar
Baharis
 
Příspěvky: 660
Registrován: 1.10.2005, 18:46
Bydliště: Hodonín


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron