Klasická verze
Vše kolem vkládání a mazání radarů

Pravidla fóra

Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.
Téma uzamknuto

Radary Jílové - Radlík

26.1.2008, 19:27

V Jílovém - Radlíku jsou dle POI 3 mobilní radary. Jezdíval jsem tam dost často, nikdy jsem tam neviděl příslušníky měřit (ale samozřejmě se to mohlo změnit). I když víc než 50 zrovna tam může jet jenom voloušek... No a konkrétně ten prostřední "radar" je nejpodezřelejší, na jeho souřadnicích totiž není radar, ale figurína příslušníka... Prosím autora, případně soujezdící, o kontrolu - když už občas ty radary použiju, tak ať to na mne nekvíká pořád :blee: .

Re: Radary Jílové - Radlík

29.1.2008, 22:24

Tak co, nikdo se nevyjádří?

Re: Radary Jílové - Radlík

30.1.2008, 19:01

Já jezdím okolo tak jednou za 2 měsíce k holiči, benga tam nebyli nikdy. Ty 3 radary (spíše 2) mi přijdou jako klasický upozorňovače na to, kolik jedu. A jet tam rychle může stejně jedině magor. Plno chodců, děti a tak.
Takže v tomto případě mne co tam je až tolik netrápí...
P.S.: Až pojedu příště (vlasy zatím krátké :blee: ), tak to omrknu.

Re: Radary Jílové - Radlík

30.1.2008, 19:04

Docent píše:V Jílovém - Radlíku jsou dle POI 3 mobilní radary. Jezdíval jsem tam dost často, nikdy jsem tam neviděl příslušníky měřit (ale samozřejmě se to mohlo změnit). I když víc než 50 zrovna tam může jet jenom voloušek... No a konkrétně ten prostřední "radar" je nejpodezřelejší, na jeho souřadnicích totiž není radar, ale figurína příslušníka... Prosím autora, případně soujezdící, o kontrolu - když už občas ty radary použiju, tak ať to na mne nekvíká pořád :blee: .


No já tedy radary používám pořád, nechci se 8-) před policajty :palce:

Re: Radary Jílové - Radlík

6.2.2008, 16:29

Opět jsme k ničemu kloudnému nedošli. Dělám to nerad, ale asi to nikdo jiný neudělá. Prostřední radar mažu, zbývající dva nechávám. Pokud někdo ověří na místě že to není měření, dejte to zrovna do fronty a napište poznámku že jsme to tu probírali.
Zamykám
Téma uzamknuto