Nový stacionár Sezimovo Ústí ???

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Nový stacionár Sezimovo Ústí ???

Příspěvekod Jasper v 2.1.2009, 6:56

Zdravím všechny. Dostal jsem informaci o novém stacionáru na Loc:49°22'41.835"N,14°41'39.794"E je to na E55 odbočka do Sezmova Ústí. Zadal bych to ale... Není to z mé hlavy a moc se mi nezdá popis ani umístění "kamera je umístěna na křižovatce odbočky do Sezimova Ústí II, měří oba směry, povolená rychlost 50 km". Nemá někdo možnost to ověřit ať to nezadávám zbytečně ??? :zamysl:
Mio C520FT+,iGo8 8.0.0.44366
Skin Riks 2.6 tS+, Unlock MioPocket
http://forum.entershop.cz/index.php
http://tomasii.cdc.cz/
Uživatelský avatar
Jasper
 
Příspěvky: 35
Registrován: 29.7.2007, 9:30
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Nový stacionár Sezimovo Ústí ???

Příspěvekod Gumídek v 2.1.2009, 8:01

A prosím, ať se na to podívá někdo zodpovědný....A ať podobu tohoto údajného stacionáru zkontroluje podle fotografií v sekci "radary foto only". Nezdá se mi toto: stacionár - a má to být kamera, měří do obou směrů a je na křižovatce. Dělá to na mně dojem, že je to obyčejná dopravní kamera, sledující dopravní zátěž....Nebo kamery namontované na semaforech, které jsou tam jen na sledování dopravy a volbu světelných signálů v případě nezafungování oscilační smyčky v silnici. Které se kromě toho dnes montují skoro všude....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Nový stacionár Sezimovo Ústí ???

Příspěvekod Gumídek v 14.1.2009, 5:37

Tak se ozval Vrána a zde je jeho zpráva Radar Sezimovo Ústí - viz diskuse
Odesláno: včera, 21:36
Od: vrána
Komu: Gumajz

Tak jsem to omrknul. Na sloupu je klasickej "blembák" s kopulkou krytu otočné kamery dole. Nad tím nějaká wifi anténa "matrace" a dole pod tím krabice se střevama. Žádnej radar .

zdar
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron