Úsekáč Evropská P6

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Úsekáč Evropská P6

Příspěvekod *MC* v 6.1.2009, 18:54

Navrhuji smazat úsekáče před kulaťákem a u Diplomatu na Evropské. Začátek úseku už není, kamery s infra před kulaťákem jsou, ale asi už jen jako dopravní. Cedule o měření radarem ani přenosná nikde není, dnes jsem tudy jel 3x. Jestli se něco změní dám vědět, jezdím kolem 2x týdně. Jinak cedule u úsekáčů jsou již po celé praze, u některých stacionárů nejsou ani přenosné, třeba Č.S.Armády, P6, ale tam ten radar v boudě snad byl jen jednou :grin: jinak ty cedule tipuju jsou jen u radarů, který má na starosti MP a ne PČR, nebo nevím nebo se mýlim.
Sygic Aura HTC
Uživatelský avatar
*MC*
 
Příspěvky: 247
Registrován: 21.1.2007, 20:20
Bydliště: PRAHA VÝCHOD

Re: Úsekáč Evropská P6

Příspěvekod Gumídek v 7.1.2009, 8:44

Já bych s tím souhlasil.....Horní odstraňuji, protože tam žádný není, ten sundali a už ho nevrátili. U spodního počkáme na reakce, a pak ho dám pryč. Z fronty na odstranění jsem ho odstranil, aby se tam nepletl a budu to hlídat tady,tak jako vždy......Ale ostatní radary označené byly. Třeba na Evropské nahoře je označený od doby, co ho namontovali..Je to v souladu se starým zněním zákona. Je myslím deset, nebo ještě více starý, kde se říkalo, že místa osazená stálým měřením musí být označena. K tomu teď jen přibylo to, že musí být označena i místa, kde měří městská policie. Vím, že většina, jestli ne všechna stálá měření přešla v Praze pod městskou policii, resp. pod jejich dispečink...Který krom toho je schopen fungovat automaticky, a zaznamenávat přestupky(rychlost) bez obsluhy. Sám i vytiskne fotku, předvolání, zabalí do obálky, a hodí do koše, který si odváží pošta....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Úsekáč Evropská P6

Příspěvekod Gumídek v 18.1.2009, 18:20

Dávám pryč spodní Evropskou. Kdyby se cokoliv změnilo, stačí SZ a téma odemkneme....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron