Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Scorpio_cz v 2.4.2009, 7:36

Dobré ráno všem,

bohužel to není aprílový žertík, takže musím znovu otevřít téma spojených měřících úseků, na http://kamery.praha.eu označované jako úsek "Jižní spojka 4" (tenhle : http://kamery.praha.eu/SemaforDetail.jsp?id=2633628 ).

Někdy během posledních +/- 3 dnů se totiž zase změnila místa cedulí IP 31a/b na jižní spojce, takže zatímco cedule IP 31a je na začátku prvního úseku (Jižní spojka 1), tak cedule IP 31b zmizela z konce prvního úseku a objevila se na sjezdech z onoho 3km úseku.

Tím se MP zřejmě podařilo vyřešit problém označení toho spojeného úseku a můžeme se těšit (tedy spíš oni) na tučné žně.

Jirásku, Gumajzi : nevím jak to bylo původně zadané, je možné ten 3.5 km úsekáč na Jižmí spojce zase "oživit" ?

Díky a přeji všem mnoho šťastných kilometrů bez nepříjemností :usmev:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Gumídek v 2.4.2009, 19:28

To mi řekni, jak to mám udělat. Pro ty, kteří odbočují, je konec úseku druhé úsekové měření, pro ty, kteří najíždějí za ním, tak pro ty je začátek úseku ten třetí...Jak tohle mám vyřešit ???
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Scorpio_cz v 2.4.2009, 19:41

Původně to nějak zadával Jirásek. Co se pamatuju, tak byl zadaný první začátek, a potom na 2 a 3 brána byla zadaná jako 2 radary těsně za sebou - teda aspoň myslím - a 4 brána byla zase zadaná jednou. Možná to ještě někde najdu v nějakém starém archívu.

Ale samosebou to nefungovalo ideálně. Do současných navi to ani správně nacpat nejde, protože úsekový měření v úseku ze/do kterýho se několikrát vyjíždí a najíždí je trošičku logický zádrhel.

Du to hledat, drž mi palce :D
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Jirásek v 2.4.2009, 19:51

Scorpio_cz píše:Původně to nějak zadával Jirásek. .......

Teda jsem hóóódně velký sklerotik, ale v tomhle snad nejedu. O tom si nic nepamatuji :shock3:
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Scorpio_cz v 2.4.2009, 20:22

Jirásku, kaju se a omlouvám se, nebyls to ty, byl to Jasper - viz diskuse v tomhle vlákně :

viewtopic.php?f=12&t=2221

Jaspere, mohl bys to prosím nějak resuscitovat, aby (třeba aspoň pro iGO8) řvalo úsekový měření celý ten úsek Jižní Spojky?
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod davidt v 3.4.2009, 14:46

Nevím, jak je to zadáno teď, ale určitě by se hodil aspoň do popisu dát upozornění "příští 3km!" nebo něco podobného.
davidt
 
Příspěvky: 35
Registrován: 16.2.2008, 16:59

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Gumídek v 3.4.2009, 19:27

Pánové, tak se dohodněte. Buď to zústane takto, nebo to jen označíme čísly jedna, dvě, tři, čtyři....A další možnost je, že se střední smažou, a nechají jen konce, ale to si myslím, že je blbost...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Scorpio_cz v 3.4.2009, 19:32

Gumajz, smazat #2 a #3 není dobrý nápad ... to by pak těm co najedou uprostřed neřval úsek #3 - #4
Nechceme počkat na Jaspera aby k tomu napsal jak to bývávalo zadané ?

A tak jak to je teď, tak iGO8 vříská na prvním úseku (#1 - #2), ale na druhém (#2 - #3) mlčí.
Přemýšlel jsem zadat tam body #2 a #3 dvakrát, těsně za sebou (třeba jenom v exportu pro iGO8) aby se indikace po prvním úseku shodila a hned nahodila. Ale zase potom kdo najede a vjede jenom do 3 úseku, tak by mu to řvalo ale iGO8 neukazovalo průměr.

Nějak mě prostě nenapadá ideální nastavení tak aby fungovalo všem.
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Docent v 3.4.2009, 20:12

davidt píše:Nevím, jak je to zadáno teď, ale určitě by se hodil aspoň do popisu dát upozornění "příští 3km!" nebo něco podobného.

No jestli zrovna na Jižní spojce stačíš na navigaci ještě sledovat popisy POI... :koul:
.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Gumídek v 4.4.2009, 5:10

Já jen chtěl naznačit, že to prostě udělat nejde, aby to fungovalo ve všech navigacích...Já jen mohu změnit názvy a dát jim čísla 1,2,3,4. Aby aspoň z toho vyplývalo, že jdou po sobě...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Jižní spojka - opětovné propojení měřených úseků

Příspěvekod Gumídek v 25.4.2009, 8:53

Již žádné názory...takže je vidět, že mohu zamknout. Pokud by ho někdo chtěl odemknout, pošlete mi SZ...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron