směr měření radaru v Holešovičkách

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Michal_Vectra v 7.9.2009, 23:30

Ahoj přátelé. Prosím, nevíte někdo, jestli radar v ulici V Holešovičkách měří obousměrně nebo jen ve směru dolů, z Proseka? Jo a když se chci podívat na radary, tedy na mapu s radary na těhlech stránkách, tak vše normálně najdu,a le žádná mapa se mi nezobrazí, jen bílá obrazvka. Nejde to ani z mého PC, ani z Notebooku. A tak nevíte čím by to mohlo být? Michal.
Michal_Vectra
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.9.2009, 23:25

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Michal_Vectra v 8.9.2009, 6:47

Tak už mi ta mapa funguje, a našel jsem tam i že v Holešovičkách se měří v obou směrech... Ale nechápu, jakto že na tý silnici není ve směru nahoru, na prosek, vůůůbec cedule o měřen? To samé na Praze 4 v Opatovské ulici - jezdím tudy do práce, je tam 40, vždy jí dodržuju, ale cedule o radaru není ani v jednom směru... Vždyť přece ty cedule podle zákona tam musí být ne? Nebo je nějaká změna, o které nevím? Díkymoc za rady... Michal.
Michal_Vectra
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.9.2009, 23:25

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Gumídek v 8.9.2009, 9:43

Můžeš mi říci, proč stejný příspěvek zadáváš do dvou vláken ?? Odpověď ode mne je v tom druhém. Teď odpověď na směr měření. Když se na některé krabice podíváš, tak zjistíš, že mají otvory na umístění radaru dva. jeden je úhel na jednu stranu, a druhý úhel na druhou. Uvnitř jsou dva držáky. Takže podle montáže měří buď tam, nebo na druhou stranu. V případě přimontování na oba je schopen měřit obě strany. Proto se u většiny krabic uvádí měření oběma směry.
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Michal_Vectra v 8.9.2009, 11:50

Ahoj, díky moc za odpovědi. Za to dvojité vložení se omlouvám, k tomu druhému tématu jsem to psal jen jako mimochodem, aby se sešlo co nejvíc odpovědí. Pardon. :cheers: Každopádně za odpověď moc díky ještě jednou. Mimochodem včera jsem tamtudy jel, a koukal jsme že zmizela ta 70tka, jak se různě na Netu i píše...
Michal_Vectra
 
Příspěvky: 3
Registrován: 7.9.2009, 23:25

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Gumídek v 8.9.2009, 12:07

To máš dost zpoždění, ta už je pryč hodně dlouho.... :grin:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod tony.montani v 8.9.2009, 20:31

zdravím vás,jezdím holešovičkama pravidelně,za noc i 10x...jestli se tu mluví o té šedivé bedně tak ta už podle mého 10let nefunguje(neni do ní kamera)...jezdím tam okolo kila a v pohodě.....musíte si ale dávat pozor na ten malý mostek,tam občas stojí s radarovou puškou a odtud fotí,každopádně jsou ale vidět....stačí mít vždy otevřené oči a nohu připravenou na brzdě.....zdraví Tony :palce:
Uživatelský avatar
tony.montani
 
Příspěvky: 2
Registrován: 4.12.2007, 20:10

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Gumídek v 9.9.2009, 11:18

A není pravda, že do této krabice není radar. Ale je, jen ho tam už pár let nepoužili....Tvou rychlost bych nekomentoval. Na padesátce kilo..A já se pořád divím, že jsem tam snad nejpomalejší auto, a to tam jedu k šedesáti...Důvod k tomu, že tam sundali tu sedmdesátku byly velké nehody v zatáčce u autobusové zastávky těsně za můstkem..A dokonce smrťáky..A není pravda, že měří jen puškou z mostu. Stává tam česká policie, a měřívá z auta, a zrovna směrem nahoru....Už jsem je tam párkrát natrapíroval, a shodou okolností v noci....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod tony.montani v 13.9.2009, 15:30

Nic proti tobě, je jasné, že stokilometrovou rychlostí nepojedu favoritem nebo pujčeným vozem, který neznám. A o kamerách v bedně,je tak jak připomínáš, je jich málo.Pravda je i o státních,zapomněl jsem na ně a proto říkám znovu,stačí mít vždy otevřené oči. :mrk: Smrtáky nebudu komentovat,už jsem jich viděl dost u rychlý. :(
Uživatelský avatar
tony.montani
 
Příspěvky: 2
Registrován: 4.12.2007, 20:10

Re: směr měření radaru v Holešovičkách

Příspěvekod Gumídek v 13.9.2009, 18:01

Máš pravdu, přesně tak. Takže bylo řečeno vše, když dovolíte, tak téma zamknu.... :usmev:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron