Radary semafory - Plzeň

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod Martin Lexa v 5.5.2011, 18:19

1. Psal si VĚTŠINA, ne některé. To jen pro pořádek, protože v čr je to spíš výrazná menšina. Citlivko :-)
2. Pravděpodobně jich bude přibývat, takže nejjednodušší bude sekci přejmenovat na radary-semafory/stacionáry :-)
Martin Lexa
 
Příspěvky: 80
Registrován: 5.1.2010, 23:15

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod Scorpio_cz v 5.5.2011, 20:11

Jedna z možností je přidat kategorii semafory+rychlost.
Pak si ji každý může sloučit s tím co chce - se stacionáry, nebo se semafory, nebo s obojím.
Je to na diskusi :zamysl:
Uživatelský avatar
Scorpio_cz
 
Příspěvky: 678
Registrován: 5.6.2008, 21:21

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod Gumídek v 5.5.2011, 21:49

Ale vždyť sloučit si je může už dnes.....Jak chcete ověřovat typy radarů...?? Už takhle je problém ověřit to, co kdo zadává. Na tisk se spolehnout nedá, na informace od uživatelů také ne vždy....Každý radar se snažím ověřit..Ale republiku objíždět nelze, abych kontroloval všechny místa, zvlášť když to děláme jako koníčka(pro ty co nechápou-zdarma)...A problém je, že už ani moje soukromé kontakty nedokáží potvrdit nebo vyvrátit, protože je v tomto ohledu celkem slušný chaos...protože každý si hraje na svém písečku...A od zastupitelstev se člověk nedozví nic, protože ti by nejradši jako radary označili i info cedule, protože mají pocit, že by tím dosáhli toho, aby každý jezdil předpisově(bohužel jen pocit)...A toto vše se teď ještě zhorší, protože městská a obecní policie nebude muset označovat místa měření, takže cedule zmizí(policie se bude opět schovávat za popelnicemi apod..), takže uživatelé začnou zadávat i místa "systému pro sledování a řízení dopravního provozu v hlavním městě Praze"..Tak se to jmenuje. Už jich je po Praze dost a dost. Tím již např. nerozlišíme úsekové radary a místa úsekového měření financovaného EU...relevantnost informací na portálech měst je také diskutabilní...
A vím o čem mluvím, protože jsem si předplatil radary od TT, protože jsem chtěl mít porovnání...Takže ho mám, zadané radary pípají na info cedulích, na křižovatkách, kde jsou jen kamerky na řízení provozu (na výložnících semaforů), a někdy na úplně nesmyslých místech. A to jsou ta místa, kde dříve nic nebylo, a která zadávají uživatelé TT...A tohle nás bude čekat tady. A tím víc, jestli nevymyslíme rozumné řešení této situace....Začíná to spíše směrovat k tomu, aby se tyto dvě kategorie sloučily v jednu. Stacionáry a radary semafory....To je jen můj názor...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod Martin Lexa v 5.5.2011, 22:03

Bohužel máš asi pravdu - málokdo je schopen poznat typ radaru a jeho přesnouj funkci :nastvany:
Martin Lexa
 
Příspěvky: 80
Registrován: 5.1.2010, 23:15

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod jeef v 6.5.2011, 7:54

Já jsem dva ze tří bodů přidával. Do kategorie Semafory, protože už jsou na křižovatkách déle a měl jsem otestováno, že rychlost nefotily, zatímco červenou ano.
A teď jsou před nimi cedule Měření rychlosti.
Takže nová kategorie jako na http://www.poiplaza.com/index.php?p=sdb&d=547&lstpg=ds&lsts=_LSTS_ Red Light and Speedcam?
TomTom Via 135 Europe Traffic
Europe 915.5123
App 12.071.1370596.84
jeef
 
Příspěvky: 31
Registrován: 27.12.2007, 12:34

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod melychar v 6.5.2011, 20:47

Další kategorii považuji za zcela zbytečnou. Osobně mám stacionáry, úsekáče a červené sloučené do jedné kategorie a prostě to pípne když se přiblížím k nebezpečnému místu. Pokud už to je "červená", tak tam stejně nejedu rychle abych když tak stačil zastavit včas.. prostě jenom jedno pípnutí na zvýšenou opatrnost na předpisy obecně stačí, snad každý kdo řídí je po dobu úsekáče schopen udržet v hlavě že je na úsekáči... :grin:

Mobilní radary jsou zbytečnost jak říká Gumajz, s dnešními lasery s dostřelem 1km mohou být kdekoliv a kdykoliv... Podíváme-li se kolik jich je v databázi a jak často to tedy bude pištět, tak to nemá cenu ani řadit 3....
melychar
 
Příspěvky: 14
Registrován: 13.6.2007, 23:43

Re: Radary semafory - Plzeň

Příspěvekod Gumídek v 30.1.2012, 12:50

Téma zamykám, bylo řečeno vše. Kdyby chtěl někdo odemknout, tak jako vždy přes SZ...Děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron