Uživateké: PROVEDTE generální update mobilních radarů

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Uživateké: PROVEDTE generální update mobilních radarů

Příspěvekod audis v 6.8.2011, 13:01

Vážení uživatelé poi.cz!

Prosím, rozhledněte se kolem sebe a kudy jezdíte a zaktualizujte databázi mobiních radarů. Já jsem zaktualizoval Hradec králové, D11, R35, část D47 a D1, 11ku, částečně pardubice, chrudim, dál na jih, apod.

Databázi používám několik let a vidím dlouhodobě, že těch radarů je kolem mě hlášeno zbyetčně moc +Dále je v databázi hodně radarů měřících dle databáze obousměrně. Což je dle mě v 90 % omyl!!! a zbytečně vyvolává poplach u řidiče.

třeba v praze je hlášený radárek každé 4 kolimetry, nevěřím, že všude i nepravidelně postávají s buzerpistolkou. prosím pražáky o update. A z dalších měst také! Za poslední 2 roky jsem byl 30x v Praze a mobilní radar jsem neviděl snad ani jeden.

Z toho pak vznikají názory uživatelů znějících "stejně to pípá v každé vesnici, takže to ztrácí smysl" a mají pravdu!

mapa CZ mobilních radarů , odkud lze mazat a editovat: http://www.poi.cz/index.php?poi=mapa1&c_idkat=26 prosím pečlivě kontrolujte v kolonce zadaný směr (0 = tři a více směrů = všesměrové, 1 = jeden směr, 2 = obousměrně) a úhel.

Uhel a zadávání nových návod: viewtopic.php?f=27&t=1577

Děkuji.
Mittelfinger rychlostní dani zdar!
Obrázek
Uživatelský avatar
audis
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16.7.2008, 9:22

Re: Uživateké: PROVEDTE generální update mobilních radarů

Příspěvekod vrána v 6.8.2011, 17:09

No jo, když tohle je těžký. Já třeba tolik nejezdím, abych mohl s klidným svědomím nechat smazat bod, kde jsem je dřív vídal a teď dva roky ne. Třeba jsem jen měl štěstí a nepotkal je. Tady se to dělává přes "návrh" a když nikdo po danou dobu neprotestuje, tak se bod smaže. Otázkou ale je, kolik uživatelů tu diskusi čte...
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Uživateké: PROVEDTE generální update mobilních radarů

Příspěvekod Gumídek v 6.8.2011, 18:09

Ale já už to Audisovi psal. On neví, jaký byl kvůli tomu před rokem řev, když jsem začal dělat pořádek v radarech. Nejdříve v pražských. Když jsem nějaký smazal, tak okamžitě začal někdo řvát, že je tam zrovna dneska viděl....A audisi, některé obousměrné jsou proto, že byly dva radary proti sobě, vzdálené od sebe pár metrů, tak je lepší je sloučit do jednoho, než tu mít dva...
A další problém je ten, že spousta uživatelů je vyděšených, vidí hlídku a zadají radar. Neboj, teď skončilo povinné označování, tak to zasa začne. Uvědom si, že teď máme za sebou dobu, kdy místo měření muselo být označené. A státní měří na tak málo místech, že ty jsou zmapované přesně. A jelikož měšťáci museli být označení, tak v Praze měřili minimálně...Až přijde září, tak se vyrojí ven, a uvidíš, jak budou místa přibývat.
Já sice v praze jezdím denně, ale nejsem stále na stejných místech, takže některé nemůžu vymazat s klidným svědomím, ža tam nejsou, když jsem tam jel jen dvakrát za měsíc..
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Uživateké: PROVEDTE generální update mobilních radarů

Příspěvekod Gumídek v 30.1.2012, 12:47

Téma zamykám, bylo řečeno vše. Kdyby chtěl někdo odemknout, tak jako vždy přes SZ...Děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků