Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod audis v 22.1.2012, 0:47

rád bych se pražáků zeptal, zzda by zkontrolovali úsekovky a ev. stacionáry na okruhu v Praze a zda odpovídají záznamům na poi.cz. mám takový pocit na jednom místě, že jsou nad silnicí namontována typická zařízení pro usekovku, ale navigace nemá záznam. NE, nejsou to dopravní kamery, atd.

blíze identifikovat místo bohužel ted nedokážu, leda v příštích týdnech až tudy zase někdy pojedu.
Uživatelský avatar
audis
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16.7.2008, 9:22

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod Gumídek v 22.1.2012, 1:31

Tak až budeš vědět aspoň rámcově kde, tak mohu reagovat. Jinak vše, a čem víme, je zadáno. To, co nejsou úsekové radary, jsou zadané v kategorii CZ-Usekova_mereni_EU....Někteří si tyto dvě kategorie slučují...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod audis v 24.1.2012, 0:06

zdravím, eh nerozumím. mám
- CZ mobilní ...občasné hlídky
- cz usekové .. usekové
- cz stabilní ... stabiláky
- cz semaforové ... semarofáky
- cz nevím co... ten zbytek na který si ted nevzpomenu
- [nevím jak se to jmenuje a nepoužívám] .... informační panely s rychlostí bez nároky na pokutu (vím že byla vzrušená debata, ted jsen popisuji typ radaru a poskytuju další feedback)

dlouho jsem tu nebyl. Dle tvé zprávy není nějaký typ CZ radarů= speed kamer v CZ databázi , ale je v EU databázi? eh, to mi připadá krajně zbytečně a kontraproduktivní.


O lokaci podezřelých poloh se vynasnažím v řádů týdnů a dám vědět.
Uživatelský avatar
audis
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16.7.2008, 9:22

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod audis v 24.1.2012, 0:14

jak se radary ZDE tabelují v současné době 2012? já žiju z informací 2008 - 2009. je někde nějaký aktuální faq?
Uživatelský avatar
audis
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16.7.2008, 9:22

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod vrána v 24.1.2012, 4:10

audis píše:dlouho jsem tu nebyl. Dle tvé zprávy není nějaký typ CZ radarů= speed kamer v CZ databázi , ale je v EU databázi?[/u] eh, to mi připadá krajně zbytečně a kontraproduktivní.


Jedná se o úseky, kde jsou kamery nainstalovány za peníze EU a dle dohody nesmí být po tři roky užívány k represivní činnosti. Jsou prozatím (?) ve správě TSK a měly by být zatím používány pro sběr dopravních dat. Dříve se to poznalo podle cedulí, ty už ale dnes nemusí být a tak čert ví, kdo "se zrovna kouká" :zamysl: . Proto jsou sice v extra kategorii, ale není úplně od věci si to sloučit s klasickými úsekáči, dnes je doba zlá a jeden nikdá neví... :mrk:
A aby se to nepletlo, jsou tu ještě další kamery, co vypadají úplně stejně a mají čáru na zemi. Je to Systém sledování a řízení dopravního provozu v hl.městě Praze a poznáš to jen podle toho, že se jedná o sólo zařízení (úsekové měření má brány dvě, začátek a konec).
TomTom GO 930T, NC 9.510, mapa Central Europe, RDS-TMC, 2x Brodit + ProClip
Xiaomi MI2S + app. Be On Road, Aponia, Waze
MS Windows 7 prof. 64bit, Opera 32
Obrázek
Uživatelský avatar
vrána
 
Příspěvky: 934
Registrován: 12.2.2007, 4:22
Bydliště: Praha 10

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod Gumídek v 24.1.2012, 6:24

Audisi, klid.....Až budeš mít čas, tak si trochu pročti fóra, abys pochopil. Bylo by to dlouhé vysvětlování...Info cedule jsou prostě info cedule...
Já jsem také chtěl dát ta úseková měření EU do úsekáčů, a když si přečteš vlákno, tak pochopíš, proč jsem udělal tu kategorii...
Musel jsem ustoupit názoru většiny..Ale nikdo nepočítal se zrušním označení měření, takže teď když se objeví někde kamera, tak je to celkem slušné zjišťování, co a jak...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod audis v 29.1.2012, 15:53

ok. dík za info.
Uživatelský avatar
audis
 
Příspěvky: 67
Registrován: 16.7.2008, 9:22

Re: Praha, Jižní spojka, Štěrboholská

Příspěvekod Gumídek v 30.1.2012, 12:41

Téma zamykám, kdyby někdo chtěl odemknout tak přes SZ...Děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron