Přejmenování kategorie CZ-Úsekového měření (EU)

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Přejmenování kategorie CZ-Úsekového měření (EU)

Příspěvekod Gumídek v 1.5.2014, 15:15

Okolnosti mne donutily přejmenovat CZ-Úseková měření (EU) na CZ-Úsekové Radary (EU).
Protože není týden, aby mi někdo nepsal o tom, že nám zde chybí nějaký úsekáč, a já mu musím dlouze vysvětlovat, o co jde.
Takže ještě jednou. Ode dneška jsou CZ-Úsekové Radary (EU), kategorie která obsahuje veškerá úseková měření financovaná z fondů EU, která po dobu minimálně tří let nesmí být používaná k represivním účelům, takže k výběru pokut. Ten kdo chce, tak si je sloučí do jedné kategorie s úsekovými radary.
Poznáte je také podle toho, že většinou je na krabicích(na sloupech) velká bílá samolepka s modrým písmem :
"Systém sledování a řízení dopravního provozu v hlavním městě Praze"
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Přejmenování kategorie CZ-Úsekového měření (EU)

Příspěvekod Henry v 2.5.2014, 12:36

A hned abych zabránil dalším dotazům, ani po změně názvu tato kategorie není obsažena v Radarech z menu na hlavní stránce, stejně jako to bylo dosud.
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Re: Přejmenování úsekového měření (EU) na úsekové radary (EU

Příspěvekod Gumídek v 2.5.2014, 14:52

Henry, děkuji...
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Přejmenování kategorie CZ-Úsekového měření (EU)

Příspěvekod melychar v 5.5.2014, 0:18

Některé tyto radary které nebyly používány k represi jsou už docela dlouho na sloupech... čas běží ani člověk nepozoruje a některým by mohly ty 3 roky už uplynout. Je možnost si je dát do radarů preventivně, ale bylo by asi lepší vědět realitu dříve, než to zjistit zaplacením...
melychar
 
Příspěvky: 14
Registrován: 13.6.2007, 23:43

Re: Přejmenování kategorie CZ-Úsekového měření (EU)

Příspěvekod Gumídek v 5.5.2014, 19:35

Ten kdo chce, tak si nastaví sloučení těchto dvou kategorií. Já je sloučené mám. V Praze už dva úsekáče přibyly. Stačí se podívat. Praha 10, u Vršovického hřbitova, a Praha 9 Cínovecká...A světě div se, Praha to oficiálně uvádí na svém webu....a má i aplikaci do mobilů na Google play...
zde jsou webovky : http://kamery.praha.eu/Situace.jsp
a zde Android : https://play.google.com/store/apps/deta ... .eman.imes
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron