Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod melychar v 4.12.2014, 17:57

Dnes jsem jel po Průmyslové a najednou nové kamery, blesky atd.. byl jsem tak překvapený, že jsem vůbec nestačil detailněji vysledovat o co se jedná, jestli je to i v protisměru atd... před pár dny to tam ještě nebylo.

Určitě je:
Průmyslová, směr Hloubětín před křižovatkou s Poděbradskou... první zarízení je někde v okolí toho vysokého mostu - buď na něm a nebo na jeho konci - tam je to i s blesky... Snažil jsem se dívat jestli je někde konec ( že by to byl úsekáč..) a v tom klesání k Poděbradské jsou 2 kamery, ale zdá se mi že byly bez čar na vozovce (jenom asi sledování sjízdnosti a kolon)

Možná je něco i v protisměru (do kopce směr od Poděbradské) ale to si nejsem jistý zahlédl jsem jenom něco periferně.

Sorry za tak neúplnou informaci, bylo to vše tak rychle, že jsem to nestačil pomalu ani zaregistrovat..
Tak pozor a pojedete- li někdo kolem, sledujte to ať se mohou doplnit informace.. Já mám zitra zrovna cestu na druhou stranu..
melychar
 
Příspěvky: 14
Registrován: 13.6.2007, 23:43

Re: Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod Gumídek v 5.12.2014, 18:14

Zadáno, ale zatím do kategorie CZ-Úsekové Radary (EU), zatím nejsou zařazeny do systému měření rychlosti...
Ten kdo chce, si tyto dvě kategorie úsekáčů může sloučit....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod jancas v 19.1.2015, 17:48

Jezdím tudy každý den do práce a zpět domů. Kamery tam jsou, čáry taky, ale nějak se mi to nezdá. Vždycky jsou první kamery a na konci kamery a "blesky". Tady je to opačně a navíc tam k ničemu nevedou žádné kabely. Občas tam zůstanu v koloně tak je čas si to prohlídnout. Každopádně to stálo skoro 6 mega tak nevim co s tim chtějí dělat....:) Uvidíme časem... Nebo vymysleli wireless přenos elektřiny:) Měřit ale asi budou...
Info k zakázce:
http://www.tsk-praha.cz/aplikace/eprocu ... enDocument
jancas
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19.1.2015, 17:41

Re: Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod Jirásek v 19.1.2015, 20:07

Velmi zajímavé počteníčko - http://www.tsk-praha.cz/aplikace/eprocu ... Dzva-P.pdf

mimo jiné třeba takový bod 2.9. /úsekáč + stacionár
TomTom GO 1005T;Garmin eTrex Vista HCx; Samsung Galaxy3; PC: Win7, Win8, Android
Uživatelský avatar
Jirásek
 
Příspěvky: 2963
Registrován: 25.11.2006, 16:31
Bydliště: matička stověžatá Praha, destinace Suchdol

Re: Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod Gumídek v 21.1.2015, 14:59

Jancas : to není pravda. Na hodně místech je to opačně. Ono je to totiž ve své podstatě jedno. Jestli je přisvětlení na začátku úseku, nebo na konci, to vůbec nic neznamená. Tu fotečku auta si to stejně udělá a svou funkci splní....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Nové zařízení na Průmyslové v Praze

Příspěvekod Gumídek v 1.10.2015, 7:23

Téma zamykám....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron