Stacionární radary Hranice na Moravě

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Stacionární radary Hranice na Moravě

Příspěvekod Gumídek v 8.4.2018, 13:21

Mám prosbu. Pokud se někdo pohybujete kolem Hranic na Moravě, jukněte na umístění stacinárních radarů. a prosím o souřadnice.
Zadal jsem dnes Smetanovo nábřeží, snad je umístěn správně...
Dle sdělení v tisku : Nyní jsou zprovozněny lokality Smetanovo nábřeží a Sady Československých legií, zbylé dvě budou zprovozněny na jaře 2018. Druhá lokalita je prý Žáčkova ulice, a poslední je ulice K Nádraží v Drahotuších.....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Stacionární radary Hranice na Moravě

Příspěvekod dusangovsky v 16.6.2018, 18:32

Dobrý den posilám info k Stac. Radaru Hranice Na Moravě. Mame půjčovnu Auta v SK a občas platím pokuty za klienty.Typ automatizovaný technický prostředek Ramer10 T/17/0339 používaný bez obsluhy.Komunikace v obci Hranice ,Smetanovo nábřeží(křižovatka s Partyzánskou ulicí) u č.p.2168 ve směru jízdy od Valašského Mezeřičí směr do centra Hranice.Odchylka ve prospěch řidiče do 100km/h 3km
- nad 100km 3%(doslovný opis oznámení).Jinak oznámeni dojde i na Slovensko max Do 7 dní.Ale zase úhrada 800,-czk = ukončeni přestupku (v našem připadě je tam 50km/h nájemce překročil o 18km.)Gps nemam ale stoji ve smeru od Valašského Meziříčí Nalevo v protisměru hned za chodníkem je zeleň a mezi stromy je Radar pote je hrazení svah a řeka Bečva.
dusangovsky
 
Příspěvky: 1
Registrován: 16.6.2018, 17:55

Re: Stacionární radary Hranice na Moravě

Příspěvekod konf14 v 23.2.2019, 12:25

Opravdu je ověřeno, že radar na Smetanově nábřeží posunuli o 100m zpět k centru?
Já ho totiž loni v červenci viděl na původním místě na vlastní oči.
Obrázek Obrázek
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron