Změny v názvech kategorií radarů a zkratkách

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Re: Změny v názvech kategorií radarů a zkratkách

Příspěvekod konf14 v 21.8.2019, 22:46

Taky jsem to napsal. Za normálního stavu bych to napsal přímo k tomu bodu a nahlásil opravu. Teď to můžu psát leda tak do fóra nebo do SZ - zvolil jsem fórum. I když trochu jinak - přes přílohu. Ale bylo to tam výrazně označeno, popsána kategorie (DJC) i uveden přesný název i se souřadnicemi. Jednodušší už to za daných podmínek být nemohlo...
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Změny v názvech kategorií radarů a zkratkách

Příspěvekod Gumídek v 22.8.2019, 12:18

Některým jedincům je marné cokoliv vysvětlovat. Zvláště těm, co si libují ve screenech, tabulkách apod...
Normální člověk by sem do fóra napsal : Nejde mi zadat oprava. Přejezd tam a tam je tam dvakrát. Jednou jako Pardubice, podruhé jako Hradec.
Ještě jednodušší by bylo uvést čísla záznamů a napsat, že je to dubl...
Ale to by bylo moc jednoduché....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Změny v názvech kategorií radarů a zkratkách

Příspěvekod konf14 v 23.8.2019, 10:44

Souhlasím, některým jedincům je marné cokoliv vysvětlovat. Zvláště těm, co si nelibují ve screenech, tabulkách apod...
Jako normální člověk jsem minulý týden sem do fóra napsal, že mi nejde zadat oprava (dokonce i se screenem!) a to platí stále.
V tomto ohledu by bylo vhodné se podívat na vazbu příčina-důsledek. Důsledkem je to, že nemůžu zadávat opravu tak, jak bylo zvykem. O příčině spekulovat nebudu...
A ještě něco málo k tabulce. Jak najít dubl, který nemá totožné jméno ani souřadnice? Leda prohlížením mapy republiky ve velkém přiblížení metr po metru, což rozhodně nikdo dělat nebude. Protože kdyby dělal, tak já nic nenajdu - ten zápis tam určitě byl už dlouho. Taky se z tabulky dá vyčíst, že když někde je MOR blíž MUR č.2 než MUR č.1, a MUR č.1 není nikde v seznamu poblíž, tak asi bude drobná chybička v zaměření. A to jsou jen položky nalezené "per voko" - při strojovém zpracování možnosti stoupají.
Takže bez tabulek se nelze obejít, ať se někomu líbí nebo ne...
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Změny v názvech kategorií radarů a zkratkách

Příspěvekod Gumídek v 23.8.2019, 12:32

Kolovrátek....je to marné panu konf14 něco vysvětlovat. Furt mele to samé....
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Předchozí

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron