Pruměrná rychlost v měřeném useku

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderátoři: Gumídek, Baharis

Pravidla fóra
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod betisa v 17.9.2020, 21:22

Zdravím chci se zeptat,proč se mi v některých měřených usecích zobrazuje v gps pruměrná dosažená rychlost v tom useku.... a někde ne ? Dekuji
betisa
 
Příspěvky: 5
Registrován: 3.9.2009, 21:01

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod konf14 v 17.9.2020, 21:34

Možná by to chtělo tu otázku trochu rozvést nebo konkretizovat.
Já zatím nepoznal, oč v ní jde.
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod betisa v 17.9.2020, 22:19

Když projíždím měřeným usekem tak se mi na navigaci v levem dolnim rohu zobrazuje ikona radaru a prumerna rychlost kterou momentálně jedu tím usekem... bral bych aby se mi to zobrazovalo ve všech měřených usecích... např. vjedu v obci do mereneho useku rychlosti 55km/h potom snizim na 45 tak v tom levem rohu na gps mi zobrazuje ikonku radaru s prumerem 50 ... ale nezobrazuje to ve vsech merenych usecich proto patram kde co nastavit ...
betisa
 
Příspěvky: 5
Registrován: 3.9.2009, 21:01

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod konf14 v 18.9.2020, 5:22

Tak z tohohle tématu musím vycouvat, protože o takové navigaci jsem ještě ani neslyšel - natož abych s ní měl nějaké zkušenosti. Jediné o čem vím je, že takovouhle funkci mají některé antiradary.
Leda že by ta navigace o tom měřeném úseku ještě nevěděla. Ty úseky přibývají jako houby po dešti a databáze se třeba nestíhá aktualizovat.
Garmin nüvi 56 Lifetime
Octavia 1.8T 110kW
konf14
 
Příspěvky: 254
Registrován: 3.1.2014, 21:03
Bydliště: Sudety

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod Gumídek v 19.9.2020, 10:21

Také záleží na tom, jak ta navigace ten radar vnímá....Vím, že některé navigace ukazují úseková měření. Občas zkouším jiné navigační sw, a u některých se mi po přejetí úsekáče ukázalo měření průměrné rychlosti. Ale teď nevím u které...Prostě jsem to jen bral jako dobrou věc, ale ne úplně nejdůležitějsí...
Pak jsou další sw, které úsekáč vůbe neznají a vnímají ho jen jako dva radary.
Ale proč to jedna navigace u některých ukazuje, a u některých ne, netuším. Ale zkus nám napsat, co máš za typ navigace. Myslím výrobce atd...a budeme pátrat...třeba na něco příjdeme....Díky.
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod betisa v 19.9.2020, 20:57

Mam sw igo primo a vsiml jsem si toho pri prujezdu obci Trebovice kde maji nainstalovano usekove mereni ...jinde jsem to zatim nepozoroval... myslim ze je to tim jak je to zadano zde na onlinepoi .. jelikož vsechny usekove radary stahuji zde... proto mi je zahadou proc to jinde neukazuje...
betisa
 
Příspěvky: 5
Registrován: 3.9.2009, 21:01

Re: Pruměrná rychlost v měřeném useku

Příspěvekod Gumídek v 22.9.2020, 19:27

Je to zadáno stejně jako ostatní úsekové radary.....jsou u toho zadané správné úhly měření...
Nevidím tam žádné rozdíly. . Pokud tedy nějaké rozdíly někdo najde, ať mi dá vědět.... Díky.
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26


Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

cron