Radary MOR Nový Jičín

Vše kolem vkládání a mazání radarů

Moderators: Gumídek, Baharis

Forum rules
Toto fórum se týká výhradně radarů a s nimi spojených problémů.

Radary MOR Nový Jičín

Postby Alino on 24.1.2021, 17:53

Ahoj, chtěl bych nahlásit 2 nové stacionární radary v Novém Jičíně a poprosit o jejich zařazení do databáze. Oba měří obousměrně padesátku. Radary jsem umístil doprostřed silnice.

ulice Revoluční:
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... %8D%C3%ADn

ulice Palackého:
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x ... %8D%C3%ADn

Mimochodem jsem je chtěl zadat do databáze sám, ale potýkal jsem se s problémem s umístěním bodu na mapě. S prázdným formulářem mi to hodilo červený bod na mapě do nějakého místa v ČR (někde u Prahy v polích). Po vyplnění formuláře a umístění červeného bodu na správné místo na mapě jsem odeslal formulář tlačítkem "Náhled nového záznamu". Otevřela se potvrzovací stránka a na té mě systém opět nastavil GPS souřadnice do toho pole u Prahy (včetně zobrazení na mapě). Tak jsem to raději vzdal a posílám to takto. Zkoušel jsem to v MS Edge i Chrome a v obou prohlížečích to dělá stejně (jen s jiným polem u Prahy). Takže v prohlížeči to nebude...
Také se mi nedaří otevřít jakoukoli mapu se zobrazením radarů. Otevře se jen zašedlé mapy Google s nějakou hláškou o špatném zobrazení. Ale už jsem to viděl někde na fóru nahlášené, takže o tom nejspíše víte.
Díky za ochotu.
Alino
 
Posts: 1
Joined: 24.1.2021, 17:11

Return to Radary

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron