Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 15.6.2008, 19:53

Starší model to sice je ale má už všechno vychytaný.Dá se do toho dohrát všechno možný a stáhnout nejnovější mapy zadarmo.Já jsem měl poslední mapy s 21.4.08 a pořád jsou nové a nové aktualizace.Koukni nahttp://www.volny.cz/sstopar/mio.Nemá to chybu. :palec: MioMap v3.3 fungoval spolehlivě a já blbec to prodal. :blazen: :zed:
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 15.6.2008, 20:06

Jinak s tím testováním máš pravdu.Tohle přeci museli vidět už při prvním testu,že se to chová spomaleně.Nejsou to jenom kruháče ale obecně všechno na trase.Mám už třetí navigaci ale žádná nedělala tyhle p...y! Včetně těch přepočtů.Přitom od nich nevylezlo nikdy nic špatného ale tohle je fakt katastrofa.Jinak to ovládání se mi zdá super,držák taky.Sere mě teda absence nabíječky.
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod aaqaaq v 15.6.2008, 23:14

Taky jsem měl před touto navigací Mio a byl jsem spokojený a proto jsem šel do modernější ... bohužel jsem šlápnul do h**en ... co se týká nabíječky, tak není problé si ji za cca 100,-Kč dokoupit ... to mi opravdu vadilo nejmíň ... doufám, že nový patch problémy (aspoň ty nejzásadnější) vyřeší, jinak letí na reklamaci :-P

Edit Jirásek: Odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku.
aaqaaq
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.3.2007, 13:02

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Docent v 15.6.2008, 23:54

Pánové sorry, ale někteří z vás jsou buď blbí nebo navedení, nebo prostě mdlí duchem...
Jirásek napíše:
"Edit Jirásek: Necituj předchozí příspěvek, je to zbytečné. To jsi si nevšiml, že po tobě všechny příspěvky upravuji?",
načež nejmenovaný exot ocituje předchozí příspěvek...
Buď jste naprostí ignoranti, nebo absolventi silně zvláštní školy (v tom případku ale nechápu, jak chcete ovládat navigaci).
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 16.6.2008, 8:41

To:Docent
Ale tak už se na ty kluky nezlob,všichni jsme s toho Moovka nasraní. :hudry: Oni už si dají pozor,že joooo? :usmev:
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod MikyMiky v 18.6.2008, 13:39

Lidičky, koupil jsem si před týdnem MIO MOOV 360 a protože jsem řidič z povolání tak už je otestovaná vcelku slušně.
Přesto že je to má první navigace v životě a tudíž chyby v navigaci nemám s čím porovnávat, musím bohužel konstatovat, že vše co zde bylo o MIO 360 uvedeno je bohužel pravda. V kruháčích zas až takový problém nevidím,protože pokud mrknete i na displej, tak je tam odbočení jasně vyznačeno. Myslím ale, že mám daleko horší zkušenost kterou tady nikdo nezmiňuje.
Jedná se o dálniční sjezdy. Pokud totiž letíte 130 km/h navigace vám správně včas ohlásí sjezd z dálnice i počet zbývajících metrů, ale když už jste fyzicky u sjezdu, tak na displeji sjezd není ještě ani viditelný!!!!!!!!!!! To se pak těžko otáčí auto když přejedete! Ale jak říkám,nemám s čím porovnávat a líbí se mi její pohodlná a rychlá obsluha včetně rychlých výpočtů a přepočtů, takže si ji asi zatím nechám a budu doufat že v Miu provedou co nejdřív nějaké aktualizace. K uvedenému problému na dálnici vám jen mohu poradit že až vám Mio oznámí sjezd z dálnice, snižte rychlost tak na 80km/h, pak je to O.K. a odbočka se stihne na displej načíst. :shock3:
MIO MOOV 360
Uživatelský avatar
MikyMiky
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18.6.2008, 0:39
Bydliště: Kralupy n/Vlt.

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod aaqaaq v 13.7.2008, 21:53

No, my jsme do Moov nacpali IGO8 a jsem taky spokojen ... fnguje to bezvadně a mám ušetřeno nějakých 5 tis. Kč :blee:
aaqaaq
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.3.2007, 13:02

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod sarina v 16.7.2008, 11:41

aky nesmysl???!!!! samozrejme, ze tam mame igo8, ale aj napriklad Sygic ide, ci Route 66 v. 7...
Info hladaj na stranke technickej podpory mio... (paradoxne trochu, ale co uz)
sarina
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23.5.2008, 10:44

Předchozí

Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron