Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Docent v 4.6.2008, 0:49

Nema problema... Žádný Harrachov... Ale používám navigaci, nikoliv omalovánky s realistickými 3D budovami... Je sice velmi hezké, že některé navigace mají realistické 3D budovy, alespoň v Práglu, že si u nich můžete změnit úvodní obrázek a dát si na něj klidně služební Ochcáfku f metle f turbodieslu, ale já dávám přednost navigaci bez podobných pietschovin, zato navigující...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Docent v 4.6.2008, 9:05

Na sestavě v podpisu :usmev: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Gumídek v 4.6.2008, 11:30

Nemám problém.....Cesta správná....navigace v podpisu. Také nemám 3D budovy... :jupi:
Gumídek
 
Příspěvky: 5640
Registrován: 18.10.2006, 6:26

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Kouba v 4.6.2008, 13:57

Já na svém Mio C520 při ekonomické trase to mám přes Harrachov, při krátké trase přes Trutnov.
Kouba
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18.5.2008, 17:13

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 4.6.2008, 20:57

No Čau!
Tak jsem to taky zkoušel a naviguje mě to stejně.Myslím že preferuje hlavní tahy.I když jsem dal nejkratší trasu je to stejné. :pistol: Tak fakt nevím jestli jsme koupili dobře. :-P Zlatej MioMap v3.3. :palec: Vlastnil jsem Mio p560ku a nemělo to chybu.Prodal jsem ji a teď jsem akorát nasranej. :KO: :-P Nastavit v tom nejde skoro nic. :hudry: Hlasy katastrofa(ta baba co mluví má asi 85 let) ::grc:: .Prostě fakt nic moc.No jo no,chtěl jsem novinku,tak to mám. :-P :cry:
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod aaqaaq v 4.6.2008, 21:38

olakuba píše:No Čau!
Tak jsem to taky zkoušel a naviguje mě to stejně.Myslím že preferuje hlavní tahy.I když jsem dal nejkratší trasu je to stejné. :pistol: Tak fakt nevím jestli jsme koupili dobře. :-P Zlatej MioMap v3.3. :palec: Vlastnil jsem Mio p560ku a nemělo to chybu.Prodal jsem ji a teď jsem akorát nasranej. :KO: :-P Nastavit v tom nejde skoro nic. :hudry: Hlasy katastrofa(ta baba co mluví má asi 85 let) ::grc:: .Prostě fakt nic moc.No jo no,chtěl jsem novinku,tak to mám. :-P :cry:

No tak to jsme na tom podobně ... já měl blbou navigaci z Lidla - SilverGuide 4000 ... bylo na tom nainstalovaný Mio a všechno bylo OK ... taky jsem chtěl novou a hlavně kvalitnější navigaci a jak tak pozoruju, tak jsem šlápnul do ho**n. No jo, když je člověk blbej, tak za to platí ... fakt zvažuji, jestli se v dohledné době neobjeví opravný patch, který by ty největší problémy vyřešil, že navigaci vrátím :-P ... když to tak zpětně posoudím, tak proti řetězcům má každý plno výhrad, ale zatím, co jsem tam koupil, bylo bez větších problémů ... jen čekám, kdy mne tato navigace požene z Č. Budějovic do Prahy přes Vídeň :hudry:
aaqaaq
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.3.2007, 13:02

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 4.6.2008, 21:52

TO:aaqaaq:
:palec: :palec: :palec: :?:
Super,aspoň někdo mi dneska zvednul náladu.Mě ta navigačka fakt sere.Všude píšou jaká je to bomba a ono ::grc:: .Dneska jsem jel do Polska a kousek cesty (uháním) po lesní cestě :zed: .Fakt síla :zub:
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod aaqaaq v 5.6.2008, 18:07

Marek77: ... no tak zase až takovou chválu bych na tuto navigaci zatím nepěl :nastvany: Nevím, jestli jsi projížděl přes kruhové objezdy a jak tě to na nich navigovalo ... mně se zobrazí a nahlásí že mám odbočit v okamžiku, kdy už jsem dávno za výjezdem a tento problém nemám jenom já ... uznávám že je to novinka, ale když to pustili do prodeje, tak tyto základní nedostatky tam neměly být, nebo je měli okamžitě řešit opravným patchem, jakmile se o tom dozvěděli, a diskutuje se o tom na jiných fórech poměrně dost :cry:
aaqaaq
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.3.2007, 13:02

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod Docent v 5.6.2008, 20:24

Pánové, necitujte, prosím, poslední příspěvky (maximálně pokud reagujete na nějakou konkrétní větu, tak ocitujte tu jednu větu, nikoliv celý půlstránkový příspěvek), příšerně to prodlužuje thready ::prav:: .
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 6.6.2008, 14:33

Čágo!
Aaqaaq má pravdu.Mě to hlásí "odbočte v pravo" a už jsem dávno na výjezdu :hudry: .Když jsem to kupoval v Elku v Brně, tak mi prodávající hned hlásil že ve čtvrtém čtvrtletí vyjde nějakej update,tak jsem zvědavej 8-) .Takhle toho asi moc neprodaj.
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod colombo2 v 9.6.2008, 11:25

Pánové mrkněte se prosím do tohoto vlákna http://forum.mio4u.cz/viewtopic.php?t=2764 , kde se problém špatného zobrazení na kruháčích a křižovatkách řeší a napište tam (nebo alespoň sem), jaké máte číslo Build. Jde o to zjistit, zda-li se tento problém týká konkrétního buildu nebo je to něčím jiným. Problém je totiž v tom, že některým uživatelům této navigace se tento problém nevyskytuje. Je tedy otázka proč někomu ANO a někomu NE. Build u kterého se problém vyskytuje je MioMap 2008 v 1.0 Build 2.0.8426165 a zatím "snad" bezchybný build je MioMap 2008 v1.0 Build 2.0.7055935 .
TomTom XL2; aplikace 9.151; mapa: Central_and_Eastern_Europe v885.4009;
colombo2
 
Příspěvky: 8
Registrován: 29.8.2007, 7:52
Bydliště: Hostinné

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod aaqaaq v 12.6.2008, 22:12

No jsem hlavně zvědavý, jak vyřídí reklamaci ... obávám se, že tam nahrajou opravný patch (do 30ti dnů určitě bude) a navigaci vrátí zpět. Možná se pletu, ale tyhle praktiky už znám. Bylo by dobře sem pak hodit výsledek reklamačního řízení :zamysl:
aaqaaq
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14.3.2007, 13:02

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod magic-sun v 12.6.2008, 22:54

mě to ukázalo nejrychejší 147km a nejkratší 143km přes trutnov, královec atd.
TomTom Go720 app:8.320, 8.300
Mapa: Western_and_Central_Europe 8.15.2003, Central_and_Eastern_Europe 8.15.2003,
TomTom Home 2.5.2.60
magic-sun
 
Příspěvky: 36
Registrován: 1.8.2007, 16:34
Bydliště: Rakovník

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 13.6.2008, 8:09

To:marek77.No já jsem taky zvědav jak to dopadne :zamysl: .Určitě napiš.Myslím že to zvažuje víc lidí,včetně mě :cry: .
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Re: Zadejte trasu Nová Paka ....Lubin zkuste to prosím

Příspěvekod olakuba v 15.6.2008, 17:11

To:marek77
No já bych šel asi do Mia c720.Je to už vyzkoušený.Já jsem měl Mio P560ku :palec: ale to samozřejmě není jen navigačka.Teď lituju že jsem to střelil. :zed:
Uživatelský avatar
olakuba
 
Příspěvky: 24
Registrován: 1.4.2008, 10:30
Bydliště: Kuřim

Další

Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků