Import trasy do Mio Moov 360

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

Re: Import trasy do Mio Moov 360

Příspěvekod abras v 31.1.2009, 12:11

Tak to jsem udělal taky - příloha je vyexportována právě touto volbou
abras
 
Příspěvky: 12
Registrován: 2.8.2008, 19:10

Re: Import trasy do Mio Moov 360

Příspěvekod revi v 31.1.2009, 13:23

Máte, pravdu "abras" - od prosby na Henriho , zda-li by stím nešlo něco udělat i z Google maps jsem nic nezkoušel. Teď po vyzkoušení jsem zjistil že je zde opravdu po zkonvertování hláška chyba XML.Nevím kde děláme chybu. Musíme se obrátit a poprosit tvůrce konvertoru henriho ten o tom ví asi nejvíc.V příloze zasílám vygenerovanou trasu a převedenou do .gpx utilitou GMapToGPX s volbou FULL.
Přílohy
route.txt
formát .gpx z GmaptoGPX při zadání FULL
(20.92 KiB) 1128 krát
revi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 8.7.2008, 12:49

Re: Import trasy do Mio Moov 360

Příspěvekod Henry v 2.2.2009, 0:09

Bohužel je chyba u utility GmapToGPX nebo ve vašem prohlížeči. I když je v hlavičce takto vygenerovaného souboru <?xml version="1.0" encoding="UTF-
8"?>
,
tak to uloží s kódováním cp1250 (windows-1250), což není slučitelné se standardem XML.
Takže je nutné bohužel provést "mezikrok" a to přeuložení do kódování utf-8 a pak to už půjde mým konvertorem zpracovat.
Toho dosáhnete například tím, že daný soubor otevřete v Poznámkovém bloku a dáte Soubor - Uložit jako... - a vyberete dole Kódování: UTF-8 a dáte Uložit.
Nebo v programu PSPad (který na editaci textu doporučuji) dáte z nabídky Formát - UTF-8 (i když už u této volby bude zatržítko) a Uložit.
Pak už stačí standardně načíst na http://www.poi.cz/newpoi1/gpx2moovtxt.php
Henry
 
Příspěvky: 1330
Registrován: 2.10.2005, 19:43
Bydliště: Bolatice

Předchozí

Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků