Klasická verze
Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman
Odeslat odpověď

Re: MioMore Desktop

19.9.2009, 18:05

Zdravím,
mám taky problémy s MioMore Desktop. Při spuštění mi to hlásí chybu(obrázek jsem vložil do přílohy). Když dám pokračovat, tak to naběhne, ale nefunguje mi NavPix a hází to tu samou chybu... Má už prosím někdo nějaké zkušenosti s tímto problémem. Psal jsem to přímo do Mia, ale nikdo mi zatím neodpověděl. Už jsem zkusil snad všechno, odinstalace NET...atd. Díky
Přílohy
chyba miomore desktop.doc
(138 KiB) 2091 krát

Re: MioMore Desktop

26.9.2009, 23:02

Chyba sa dá odstrániť. Dokumenty\obrázky\MioMoreFotoLibrary\ najdeš tam dva súbory s príponou .xml a bak vymaž ich.

Re: MioMore Desktop

27.9.2009, 19:36

Super!!! Díky moc, pomohlo to. A ještě dotaz, v MioMore Desktop je záložka "Připojit zařízení MioMore" nemůžu tam najít v rozkliku ČR... Díky

Re: MioMore Desktop

27.9.2009, 20:04

Je mi ľúto to netuším môj názor na teno soft je, že je dobrý len keď potrebujete preinštalovať MIO. Aj inštalovanie NavPix je cez ten soft zbytočne zložité a uberie zbytočme moc pamäti na SD.

Re: MioMore Desktop

29.9.2009, 9:54

Nevadí, díky. Bylo to docela jednoduché a zatím nikdo mi nebyl schopen poradit. Nebo spíš nic nezabralo...

Re: MioMore Desktop

29.9.2009, 15:19

A ještě prosím jeden dotaz. Při instalování Moov370_PKT_FEU_Patch mi to rozbalí soubory, poté nalezne přístroj, ale pak napíše The upgrade data is not found. Dá se s tím něco dělat? Nebo je otřeba ještě něco stáhnout?

Re: MioMore Desktop

29.9.2009, 22:17

The upgrade data is not found (Aktualizační data nejsou nalezená) to by mohlo byť že prepínač Vášho Mio je v polohe OFF a má byť ON alebo máte úplne nové Mio tak nepotrebuje upgrade.

Re: MioMore Desktop

30.9.2009, 15:28

Zkoušel jsem on i off, nic nepomáhá. Bylo mi doporučeno si nainstalovat tento patch, aby se mi v rozkliku u "Připojení zařízení MioMore" objevila ČR. Momentálně tam mám všechno možný, jen ČR ne... Když ale MioMore Desktop nepoužíváte, asi mi neporadíte, ale díky za snahu.

Re: MioMore Desktop

25.11.2009, 17:25

Dear Customers:

Thank you for your concern and purchase on Mio products. Our Mio Customer
Service has replied your inquiries. If you have further questions, please login http://service.mio.com again, Mio will do the best to help you. Thank you very much!

Best Regards

Mio Service

The reply is shown below:

Dobrý den,dle posledních informací od výrobce MMDeskop není a nebude kompatibilní s W7.U Vist doporučuji provést aktualizaci o. s.-Automatické aktualizace. S pozdravem Mio Service

Mio nestíhá, je to škoda.

Sn

Re: MioMore Desktop

2.12.2009, 12:20

Zdravim mam problem se spustenim programu miomore desktop. nejak se nemuzu dostat k cili. pri spusteni mi to hodi chybu o cteni ze zakazane pameti i pres patch pro visty na kterych jedu. nevite nekdo v cem je problem tabulku s chybou prikladam dekuji za pomoc
Přílohy
mio.jpg
mio.jpg (49.36 KiB) Zobrazeno 17774 krát

Re: MioMore Desktop

2.12.2009, 15:35

jeste doplnuji, pokud notas odpojim od internetu tak se mi podari program spustit a dokazu alespon pridavat poi body.

Re: MioMore Desktop

31.1.2010, 19:30

zdravim
vedel by mi niekto poradit? po pripojeni Mio S505 sa spusti MMD2 a asi o 20s zamrzne :zamysl: ...niekedy sa to rozbehne asi o 5min, niekedy vobec a treba nasilu ukoncit proces cez Spravcu uloh :pc: Nerobilo to aj MMD? Nejake riesenie? Dakujem

Re: MioMore Desktop

19.7.2010, 22:17

mám problém stímto programem. vůbec nerozpozná že je připojená navigace.mám windows 7 64bit.Patch pro vistu jsme nainstaloval ale nepomohlo. pod XP to jede v pohodě

Re: MioMore Desktop

20.7.2010, 6:57

dufam ze ti toto kusok pomoze LINK
Odeslat odpověď