MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Vše o nových přístrojích Mio s aplikací Navman

MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Příspěvekod arne69 v 28.7.2009, 21:35

Ahoj, mám MIO 310. Aktualizoval jsem soft, aktualizoval jsem radary vše OK. Před i po aktualizaci funguje navigace bez chybičky.

Nahrál jsem nějaké POI ze zdejšího netu (hrady zámky obchody atp.) po zapnutí jsou všechny správně zobrazeny v nastavení, když je zatrhnu zobrazovat, vše se krásně zobrazuje... :palce:

ALE

jakmile to strčím do auta a zvolím trasu a vyjedu, tak zhruba po 1 - 2 ujetých km navigace buď zmrzne, nebo spadne a znovu se načítá jako po zapnutí a když se načte, tak NĚKDY už nedokáže načíst současnou pozici GPS. GPS signál je a reague, ale MIO už prostě nedokáže zobrazit současnou pozici na mapě. V každém případě ale odmítá navigovat a po chvilce buď opět zamrzá, nebo padá. Zobrazení / nezobrazení POI na to nemá vliv, když tam jsou nahrané prostě to nefunguje. :shock3:

Když vymažu VŠECHNY přidané POI, navigace opět funguje jako víno :zamysl:

Jsem sám, nebo už to také někho potkalo??????????

Vyzkoušel jsem to několikrát s růúznými POI a je to pořád stejné :mad2:
arne69
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11.6.2009, 19:53

Re: MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Příspěvekod VMichal v 9.8.2009, 17:24

Mám také 310 a se stejnými problémy. Raději jsem dodatečně nainstalované POI vymazal a vše zase funguje OK.
VMichal
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29.6.2009, 19:23

Re: MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Příspěvekod Docent v 9.8.2009, 22:33

Nejspíš budete muset trpělivě zkoušet, která kategorie to dělá... Tipuji na nekorektní znak v některé z nich.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů (nejen) na tomto fóru jsou toho jasným důkazem :hmm: .
Docent
 
Příspěvky: 1648
Registrován: 14.7.2006, 15:39

Re: MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Příspěvekod Pavel46 v 13.8.2009, 21:42

arne69 píše:Ahoj, mám MIO 310. Aktualizoval jsem soft, aktualizoval jsem radary vše OK. Před i po aktualizaci funguje navigace bez chybičky.

Nahrál jsem nějaké POI ze zdejšího netu (hrady zámky obchody atp.) po zapnutí jsou všechny správně zobrazeny v nastavení, když je zatrhnu zobrazovat, vše se krásně zobrazuje... :palce:

ALE

jakmile to strčím do auta a zvolím trasu a vyjedu, tak zhruba po 1 - 2 ujetých km navigace buď zmrzne, nebo spadne a znovu se načítá jako po zapnutí a když se načte, tak NĚKDY už nedokáže načíst současnou pozici GPS. GPS signál je a reague, ale MIO už prostě nedokáže zobrazit současnou pozici na mapě. V každém případě ale odmítá navigovat a po chvilce buď opět zamrzá, nebo padá. Zobrazení / nezobrazení POI na to nemá vliv, když tam jsou nahrané prostě to nefunguje. :shock3:

Když vymažu VŠECHNY přidané POI, navigace opět funguje jako víno :zamysl:

Jsem sám, nebo už to také někho potkalo??????????

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nejsi sám, stalo se mi to samé, po nahrání update ze stránek MIO se navigace chová přesně tak jak popisuješ. Zkoušel jsem dvě aktualizace, vždy mi odpověděli, že o problému se ví a že se na něm pracuje. Poslední aktualizace byla tuším z 10.7 a ta předtím někdy květen, nebo červen. Dnes jsem použil update z 10.7 a smazal všech POI. Jsem zvědav jak se bude chovat. Snad to o víkendu vykozkouším.
Přeji hezký večer :zamysl:

Vyzkoušel jsem to několikrát s růúznými POI a je to pořád stejné :mad2:
Pavel46
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29.3.2009, 19:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: MIO 310 - po nahrání POI nestabilní, zamrzá, nefunguje

Příspěvekod Pavel46 v 14.8.2009, 22:26

Po smazání všech POI se MIO i po aktualizaci chová OK. Je mi ale divné, že původní verzi nahraná POI nevadila a navigace pracovala bez problémů.
Hezký večer přeji :zamysl:
Pavel46
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29.3.2009, 19:40
Bydliště: Ústí nad Labem


Zpět na Mio Moov

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků