fox50 píše:Zkoušel jsem to v 920 a nejde mi to, nevím zda je problém na mojí straně nebo na straně programu, pokud to někomu bude chodit na 920 napište prosím.
A dejte sem někdo prosím screen jak to vypadá v chodu. Díky.
ghost13 píše:V mém Tomovi XL ukazuje Altitude 3.0 o cca 50 metrů větší nadmořskou výšku než je skutečnost dle vrstevnic v papírové mapě. Zkoušel jsem to zatím na dvou místech, v klidu a po dobu větší než 5 minut. Nic na tom nezmění různá nastavení v souboru altitude.ini (čas a jazyk). Jaké máte zkušenosti vy, nebo něco dělám špatně?
sislakd píše:ghost13 píše:V mém Tomovi XL ukazuje Altitude 3.0 o cca 50 metrů větší nadmořskou výšku než je skutečnost dle vrstevnic v papírové mapě. Zkoušel jsem to zatím na dvou místech, v klidu a po dobu větší než 5 minut. Nic na tom nezmění různá nastavení v souboru altitude.ini (čas a jazyk). Jaké máte zkušenosti vy, nebo něco dělám špatně?
V tom pripade ta aplilkace pocita nadmorskou vysku oproti idealniho elipsoidu coz nejsou metry nad morem. Melo by stacit nastavit spravne CORRECTION_GEOIDE=Non , neznam tu aplikaci ale pokud je psana pro SIFR III tak by tam melo stacit Yes, protoze ten tu correction poskytuje sam. Jinak se musi vyhledat na webu, da se to zjistit podle GPS souradnic. U nas je to prave neco kolem tech 50 metru takze to presne odpovida. Presnou hodnotu si najdi na netu.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků